Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem a szex nem szükséglet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a szex nem szükséglet?

Figyelt kérdés

Már jóideje egyedül vagyok, és mindenki kérdezi, hogy miért nem elégítem ki alkalmi partnerekkel a szükségleteimet, ahogy normális lenne. Nő vagyok, és nagyrészt nők kérdezgetik ezt.


Annyira nem értem, hogy láthatják így, vagy velem nem stimmel valami?


Ráadásul értelmes diplomás emberek.


Ki gondolja, hogy szükséglet, és ki nem? Aki nem, az miért nem? Én nem tudtam nekik megfogalmazni.


2016. okt. 30. 08:53
1 2
 1/11 Kóboráramszelidítő ***** válasza:
80%

Szerintem jól gondolod.

Az is igaz, hogy emberek és emberek között óriási a különbözőség.

Van, aki képtelen meglenni szex nélkül és van, aki kordában tudja tartani.

Ha "tiszta" kapcsolatot akarsz, járd végig ezt az utat, és akkor add meg magad, ha helyzetben vagy...

Az élethez mellékelt "user manual" az oldaladon áll. :)

2016. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Leginkáb olyan emberekkel fekszik le valaki, akik szimpatikusak neki. Nekem nagyon kevés ember szimpatikus. Lehet, hogy ezért nem vonzódom szinte senkihez.
2016. okt. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem azzal szükséglet, akit szeretek. Ezen kivul, hiaba latom, hogy jol nez ki egy ferfi, sosem tudnek vele lefekudni.
2016. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Így igazad van, nekem sem.

De párkapcsolatban már alap! Feltéve, ha a partner is jó...

2016. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
En is olyanokat kerdeztem volna, mint ok. De par eve valtoztam, maskepp allok pasikhoz, elethez. Igy tuti nem tartalak furanak, sot.
2016. okt. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Szerintem szükséglet...És a természet bölcs rendje...Ugyanis ha jobban belegondolunk ebbe az un."életbe"pl., mit látunk,érzünk belőle nap mint nap? Lélekölő,kimerítő robotolást a munkahelyeken,frusztráló helyzeteket,stresszt,elmebajt mindenfelé,amerre csak néz az ember...Éshát többek között ARRA jó akkor a szexuális élvezet,hogy ILYEN HELYZETBEN egy kis ÖRÖMÖT hozzon a népek életébe...Én pl.a gyakori,és válogatott szexuális élvezetek nélkül azt hiszem,hogy egy hét alatt megbolondulnék ebben a mai,"csodaszép" világban...Főleg úgy,hogy az igazságérzetem sajnos elég erősen fejlett,ráadásul megrögzött IDEALISTA is vagyok...Ha nem lennék szexmániás,akkor valszeg nekem is csak a másik út maradna,mint annyi más ürgének:Alkoholizmus,drogok,bagózás,pénzközpontu élet,(Azaz kapzsiság...)meg hasonlók...Szóval úgy vagyok a dologgal,hogy VALAMI ÉLVEZETBEN ki kell élnie magát mindig az embernek,éshát a szex élvezete se nem ártalmas,se pénzbe nem kerül,lévén egy Isten adományozta örömforrás...Igy akkor nekem pont ideális dolog...
2016. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Nő vagyok, és nagyrészt nők kérdezgetik ezt."-mi a fene köze van valakinek is ahhoz, hogy te mire használod az ágyadat?? Miért nincs női tartásod, Kérdező? Itt az ideje, hogy visszafogottan válaszolj, s ne engedj annak, hogy bármilyen l.tyó "barátnő" is fogást találjon rajtad, s majd a hátadnál akárkinek is témázzon.

Te saját magad döntöd el azt, hogy neked mikor van szükséged milyen típusú szexre, nem a média, nem az agymosott emberek. Csak Te!

2016. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, csak vágynak valami szaftos kis pletykára, és ha azt mondanád, hogy persze, van is valakid, de csak összejártok, akkor rohannak elcsacsogni mindenkinek, mekkora rifke vagy.


Ezért van nekem több fiú barátom. :/


Egyébként pedig egyetértek veled. Nekem olyan nincs, hogy szex, csak olyan, hogy szeretkezés. Elképzelhetetlennek tartom, hogy alkalmi parterek (főleg partnerekkel) csak szexelni járjak össze. Minek?!

Ha mindketten függetlenek vagyunk, egymásnak szimpatikusak, akkor ismerkedjünk meg, randizzunk, és majd lesz belőle valami. Én semmi logikát nem látok abban, hogy két ember ilyen esetben nem akar egymástól semmit, csak szexet. Nekem ez olyan lealacsonyító.


Ettől még mindenki azt csinál az életével, amit akar. Biztos van olyan, akinek ez így működik, de nem kell mindenkire ráerőltetni.

2016. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kapcsolaton kivul szerintem sem az. Nem kell megfogalmaznod miert nem, boven eleg indok, hogy te nem kivanod igy, nem jar ezen az eszed, stb. Mintha beulnetek random kajalni valahova es mondanad, hogy nem vagy ehes, ok meg tukmalnak rad a kajat, hogy dehat az etel szukseglet!!
2016. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
levegő, étel, víz a létszükséglet. minden más nélkül életben tud maradni a szervezet. Lehet tudatilag visszamaradott lesz, egy állat szintjén fog mozogni.. de élni fog!
2016. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!