Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnének fiú barátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnének fiú barátaim? 20/L

Figyelt kérdés

Tudom,ez a kérdés elég bután hangzik,mert ezt nem lehet megválaszolni konkrétan..mégis azon gondolkodok,hogy sokszor sokkal jobb lenne egy fiú barát,mint barátnők.


20 éves vagyok,eddig ha ismerkedtem srácokkal,sosem barátság céljából közeledtek..és ők kezdeményeztek,én nem igazán szoktam.

Van az a mondás ,hogy fiú és lány között nincs csak barátság ,hanem annál több...

Talán nekem kellene kezdeményeznem fiúk felé,barátság céljából,de igazából ez a terep nekem így elég ismeretlen..


A nyáron volt egy fontos személy az életemben...akin körülbelül mostanra vagyok túl.

Igen,kell az érzés,hogy szerethessek,és szeressenek ,de ez egy olyan egyedüli párosítás,mikor mindkettő megvan,hogy érdemes erre várni.És mikor eljön,úgyis érezni fogom...


Min kellene elgondolkodnom,hogy változtassak?

Ja,és simán jöhetnek a vélemények,hogy fiú lány között nem létezik barátság.Ha valaki így látja,akkor az az ő tapasztalatai alapján van,én megértem...sőt jelenlegén is így gondolom,de szeretném megcáfolni,és lényegében az ehhez vezető utat szeretném megtalálni :D


2016. okt. 30. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:

"Igen,kell az érzés,hogy szerethessek,és szeressenek"

De akkor te pasit akarsz, nem fiú legjobb barátot...

2016. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen,kicsit összefüggéstelenül írtam azt a részt....

tehát ,igen,kell az érzés,hogy szeressenek stb... és,hogy ez nem sokszor van az életben ,hogy kölcsönösen megvan őszintén. Viszont, szeretnék úgy is ismerkedni fiúkkal,hogy csak barátság céljából ,mert úgy érzem,erre is szükségem van .De a kettőnek nincs köze egymáshoz.

Az is közrejátszhat,hogy mostanában több barátnőmben is csalódtam..

2016. okt. 30. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Juhúú, lehetek a legjobb barátod?


25F

2016. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De vicceske vagy.

Tudom,egy kérdés alapján,lehet azt gondolni,hogy aki egy ilyen kérdésre vár hasznos választ,az egy kicsit kattant :D

de ha én úgy érzem,hogy még nem kattantam be,csak közeledek afelé,akkor még légyszi ezt ne :D

2016. okt. 30. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan embereket fogsz ki akik egyből 'téged akarnak'. Én általában barátságként kezdem az ismerkedést és abból alakul ki több ha úgy adódik... 23F
2016. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 lány barátom van

- egyiknek a párját ismertem, rajta keresztül őt is megkedveltem, 3 évig haverok voltak, mikor szakítottak akkor nekem volt kapcsolatom, most egyikünknek sincs, de már fel sem merül ennyi év után, hogy más legyen a viszonyunk


- másikat úgy ismertem meg, hogy baráti társaságba jött egy új bomba csinos lány, és mindenki rámozdult. Mire én megérkeztem, szó szerint sorban álltak nála, gondoltam oda már kár beállni. Aztán beszélgettünk sokat, volt, hogy a vállán sírtam egy lány miatt, volt, hogy nálam lakott pár hetet, mikor kidobta a párja, imádom, szeretem, de kb mintha a nővérem lenne.


Haver van még 1-2 közös hobbi miatt, de ott általában egyikünk sem jön be a másiknak, de ezek nem is igazi barátságok.


Több esetben volt már, hogy randiztam lánnyal, izgalmas személyiség volt, közös hobbi, miegymás, de azt mondta nem működik, legyünk inkább barátok. Ezek sosem működtek, vagy én nem akartam, vagy a lány csak mondta, de utána került, ami nem jó alap egy barátsághoz.


Szerintem fiú lány barátsághoz rengeteg szerencse kell

2016. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én férfiként csak akkor tudok CSAK barátságot elképzelni egy nővel, ha semmilyen szinten nem vonzódom hozzá. Ez biológia. Szóval ha kicsit is vonzódnak hozzád, akkor nem fog működni a csak barátság. Közöld a legelején, hogy neked CSAK BARÁTILAG oké a dolog, ne is reménykedjen. :D
2016. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2016. okt. 30. 20:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Több lány barátom is van, és jóban vagyok velük, alapjaiban véve 3 részre lehet őket osztani.

Az első akikhez nem vonzódom, jól elvagyok velük, közösen poénkodunk, és számít a másik véleménye, de még részegen sem dugnám meg őket.

A második akikhez vonzódom, de valamiért nem dugom meg őket, itt konkrétan 3 csaj van őket a bátyjuk által ismertem meg akivel nagyon jóban vagyok, és ezért nem dugom meg őket, a harmadik csak az egyik legjobb barátom csaja, ergo ő is kiesik.

És a harmadik kategória akikhez vonzódom és volt már köztünk szex, velük felszabadultan tudok beszélni a szexről, más csajokról, vagy szinte bármiről. Van véleményük, és meg is osztják velem, nem félnek megmondani, ha éppen hülye vagyok.

Mind a három kategória kicsit a fiús lányok közé tartozik.

Ha ismerkedni akarsz akkor döntsd el mit szeretnél. Van aki nem tudja félretenni az ösztöneit és mindenképp meg akar dugni ha tetszel neki. Ezt el kell fogadnod mert tenni nem tudsz ellene.

Ismerkedj fiús csajokkal nekik biztos vannak olyan pasi ismerőseik akikkel jól el tudnak lenni.

Bár többnyire ezek a barátságok jobban hasonlítanak a férfi-férfi barátságra mint a női-nőire...

25F

2016. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem minden lánynak lehetnek fiú barátai. Van az a helyzet, amikor nem tudnak nem nőként nézni rád, úgy meg már halott ügy, szerintem az meg nem igazi barátság, amit az utolsó írt már a második kategóriáról, hogy csak valami visszatartja a dugástól. :D Én is próbálkoztam régebben, de sose jött össze. Egyetlen gyerek van, akinél úgymond sikerült, de ő másik városban él, és elég kövér szegény (~150 kg) még sose volt barátnője, de igénye sincs rá szerintem, vagy nem tudom. Na, ő nem kezdett ki velem soha, még egy kétértelmű utalás se élőben, semmi. De itt le is zárult a lista.:DDD Én egyértelműen nem hiszek ebben. Persze én is látom, hogy van akinek akad szép számmal fiú haverja, de amikor jobban belelátok a dolgokba, mindig kiderül, hogy kb mindenki meg akarja dugni és azért legyeskednek körülötte.

Még esetleg igen, az a kategória lehet, hogy foglalt mindenki. Akkor nem marad más, csak a barátkozás, de az se történne meg, ha nem lennének foglaltak, szóval megint ugrott a teória. :D

Szóval egy szó mint száz, én erre már rájöttem, vannak, akiket nem tudnak máshogy kezelni, csak nőként, velük sose fognak csak haverkodni.

Viszont van egy barátnőm. Nagyon szép csaj, az biztos, és kizárólag fiú barátai vannak. Meg én:DD Kérdeztem, hogy hogy sikerült neki megtalálni a közös hangot, annyit mondott, hogy nem merült bele olyan témákba soha, mindig terelt, aztán idővel megszokták. Biztos vagyok benne, hogy szívesen közelednének hozzá, de soha egy minimális teret se hagyott ennek. Egyébként ő is elég fiús, nem egy p*csás ember.

2016. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!