Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak hogy a parom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy a parom ne igyon?

Figyelt kérdés
mar kb egy hete h minden este megy a parom a barba inni!! es ma is ott van mit mondjak neki h vegre haza menjen.
2016. nov. 1. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csodállak a kitartásodért.


Nekem egyszer volt olyan pasim, akinek problémái voltak az ivással, hát hogy is mondjam..., néha szívem szerint megrángattam volna, hogy észbe kapjon!


Amúgy meg, ne törd magad. Ha ő nem akar ezen változtatni, akkor te fejen állva is próbálkozhatsz, akkor sem fog változni.

2016. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kompenzál, lehet, hogy már nem is érdekled, különben veled lenne és nem a piás pohárral egy bárban!


lehet, hogy kezdeti alkoholfüggőség van kialakulóban nála, érdemes lenne elbeszélgetni vele a problémáiról, és hogy miért gondolja azt, hogy a vedelés megoldáshoz vezet

2016. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 H_Vivien ***** válasza:
100%
Egy dolgot mondj: VÉGE! Ebben minden benne van, szerintem több szócséplést nem ér az egész.
2016. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
amugy nm iszakos maskepp csak mind olyan baratai vannak akik minden nap isznak vagyis azt lehet mondani h alkolistak!es sokszor 2hetek is eltelnek es nm iszik semmi alkoholt.csak aztan egyik nap ha meg kostolja akkor mar egymas utan tobb nap kimegy a bartba!!ezert sokszor hisztizek neki meg veszunk ossze.en nm szeretem azt aki iszik..azt is meg ertem kozbe ki kell menjen a barataival pialni de nm suron
2016. nov. 1. 21:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Valaki meg tanacsot tud adni
2016. nov. 1. 23:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan pasit kell keresni, aki nem alkoholista! Ezt meg dobd ki!


Az csak kifogás, hogy a haverok miatt iszik. Vajon miért pont alkoholista haverokkal tartja a kapcsolatot!?


Egy darabig játszotta az agyát, hogy bevágódjon nálad, de már lehull az álarc. Ő valójában ilyen!


Most jön a "de én szeretem és nem hagyom el". Ugye? Akkor meg nézz a tükörbe és mondogasd, hogy szokjad: egy alkoholista a párom, mert nekem egy alkoholista kell.

2016. nov. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!