Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez pasik?

Figyelt kérdés
Ha a kiszemeltetek nem lenne fent a legnagyobb közösségi oldalon megnehezítené számotokra, hogy felvegyétek vele a kontaktot illetve, hogy eltudjátok őt érni?
2016. nov. 2. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Konkrétan megtörtént, de elsősorban nem emiatt volt nehéz, hanem mert a lánynak esze ágában sem volt velem összejönni. Először próbáltam cselesen megszerezni az emailjét, de (szerintem)levágta és nem adta meg. Úgyhogy muszáj volt vennem a bátorságot és elhívni őt valahova, ami persze nem igazán akart összejönni, de legalább az emailjét megkaptam és leveleztünk is. Lehet, nem voltam elég konkrét, mindenesetre sokáig ő nem is gondolta, hogy komolyan akarok tőle valamit, amikor nyilvánvalóvá vált, korrekten elutasított, amit nem akartam elhinni vagy inkább elfogadni és próbálkoztam még, de végül újra megmondta, h nem lehet semmi, úgyhogy nem zaklattam tovább. Akárhogy is alakult, nem bánom a történteket, mert egy nagyon értékes embert ismertem meg személyében és nagyon jó barátok lettünk. Most már belátom, hogy nem illünk össze, nem akarok tőle már kapcsolatot, de remélem a barátságunk ettől függetlenül megmarad.
2016. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

Nagy szerencse, hogy nem vagyok f.bukrajongó, ezért nincs, se skypom, semmi ilyen baromság. Sőt netközelben is keveset vagyok. Vessetek meg okostelefonom sincs ( nem azért, mert nem telne rá), a telefont is teljesen máshogy használom, mint más emberek. Nem lóg a fülemen egész nap, le is van némítva, így csak akkor hívom vissza az illetőt, amikor nekem is jó! Magánügyeimet nem hallgatja busz, villamos, bkv, vagy az utca forgataga. Wc-re, étkezéshez a szalvéta mellé, fürdéshez, vagy épp társaságba nem alapfelszerelés a telefonom!

Leszarom milyen csengőhangja van (le is van némítva), letojom van-e tok rajta (felesleges), semmi ilyen nem érdekel. Se a legújabb kütyü.

Telefonálni lehessen vele oszt' ennyi!


Mégis ezek nélkül is élek, virulok! :)

Tudom, hogy nagyon egyedi és különleges vagyok a mostani elfajzott világban, amikor az emberek már nem is beszélnek jóformán élőben egymással, és családi programokon is nélkülözhetetlen a kellék, hogy máshol legyenek, ne velük, de azokról meg is van a véleményem.

Hetente több alkalommal szólítanak meg idegen - teljesen normális, intelligens, kultúrált - férfiak, ismerkedési szándékkal.

És ez nekem így jó! :)

Nem kell fent lennem semmilyen "közösségi" oldalon! Én az életben vagyok elérhető, sehol máshol! :)

2016. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Noobok vagytok mind, én vagyok az igazi trú Normális Ember, mert még ezt a hozzászólást is a barlang falára vésem!
2016. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Létezik olyan hogy mobiltelefon, ha akarnék valami fontosat, felhívnám. Meg egyébként is miért kéne valakit 0-24 ben elérni?

Szerintem a facebook meg a mobilnetes elérhetőség több bosszúságot hoz az emberek életébe mint előnyt.

2016. nov. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Szerintem a facebook meg a mobilnetes elérhetőség több bosszúságot hoz az emberek életébe mint előnyt."


Ez a te véleményed, én meg a mobiltelefonokat égetném el szívem szerint, a világon az összeset. Telefonálni borzalmas, anyámon kívül soha nem is szoktam senkivel, nem bírok (max annyit, hogy "most indulok, szia", de csevegni esélytelen)

Hadd döntse már el mindenki, hogy neki mi a kényelmes :D

2016. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"én meg a mobiltelefonokat égetném el szívem szerint, a világon az összeset."

"Hadd döntse már el mindenki, hogy neki mi a kényelmes"



TAPSTAPSTAPSTAPSTAPS :DDD


[link]

2016. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!