Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ettől r$b@nc vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ettől r$b@nc vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretek csókolozni! Nagyon! Ezt nem is próbálom titkolni, bár az utóbbi időben úgy érzem túlléptem egy határt, és úgy érzem túlzásba estem.

Tehát...volt egy egyetemi buli, ahol sok- sok pia után lefeküdtem egy sráccal. Igazából olyan jóra sikerült, hogy másik éjszaka is valahogyan összegabalyodtunk, és újra megtörtént az eset. Két napig kavartunk, nem csak ittas állapotban , de semmi komoly. Vége lett ennek a bulinak és két napra rá már mindenki tudta, az egész egyetem, és mint valami hatalmas szenzációként kezelték ezek az elvileg felnőtt emberek. Mintha más ilyet nem csinálna...tehát, ez úgy már eleve rányomta a bélyegét a lényemre. Érdekes módon csak én lettem negatívan kezelve emiatt. No mindegy. Azóta ezt mindenki tudja, de már kezd ellaposodni.

Bulikban azonban egy kisebb pia mennyiség után ismét oldott hangulatomban találva magamat csókolózni kezdek fiúkkal. Azonban az az érdekes, hogy nem másféle srácokkal smárolok, hanem mindig ugyanazzal az állandó 3-4- el. A sráccal a buliból azóta is rendszeresen megtaláljuk egymást ( csak csók) és ezen felül meg 2-3 fiúval, akiket ismerek(!!). Azonban éppen a múlt héten történt, hogy egy srác, aki nagyon akart tőlem többet (kapcsolat), de végül visszautasítottam a képembe vágta ,hogy örüljek, higy egyáltalán szóba áll velem azutan, hogy ő is tudja a 2 éjszakás kalandom. A srác 24 éves...most komolyan. Szerintem ilyet mindenki elkövet legalább egyszer az életében, de ez valahogy egy fiúnak oké egy lánynál nem...nálam mondjuk ez kiveri a biztost. Egyébként is ez egy akkora hiba, hogy ez megpecsételte a sorsomat kapcsolatok terén? Szerintetek ettől most r$b@nc vagyok ?


(Bocsi az elírásokért, telóról voltam. )


21/l



2016. nov. 4. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Álszenteskednek, szard le.
2016. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem vagy rendben lelkileg. Valamilyen oknál fogva nem tudsz normális kapcsolatokat kialakítani és ez bizony nem jó. Van egy olyan sejtésem, hogy valakit (aki iránt többet érzel) nagyon szeretnél elfelejteni és ezért mindenféle jöttmentekkel kezdesz összevissza kavarni, anélkül, hogy bármit is akarnál tőlük.
2016. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát, ha nem vagy kapcsolatban akkor nem hinném hogy az vagy. (Bár itt is le fognak fikázni) nekem is volt egyéjszakás kalandom. Mégsem a páromat. Szerintem jobb is hogy kiéled magad mielőtt kapcsolatba kezdesz. Azzal a sráccal meg ne foglalkozz, az értelmi szintje kb egy 15 évesé aki ezzel akart visszavágni mert elutasítottad.
2016. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mégsem zavarta a páromat*
2016. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy vagy az. Ezzel, egyetemisták között egy szende kislány vagy csak.
2016. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ez mar nagyon sok lenne, mert utana jonne a hiszti, hogy miert nem bizom benned.. hat azert mert 2 pohar pia es a fel egyetem a szadban lehet.
2016. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Csak erre reagálnék: "Szerintem ilyet mindenki elkövet legalább egyszer az életében"


Ha az önigazolás alapfelvetése az, hogy mindenki csinál ilyet, akkor mi van azzal, aki mégsem? Az mondhatja, hogy ejnye-bejnye? A "szerinted" egy dolog, a valóság meg a másik.

Nem kötözködni akarok, csak kérdezem.

2016. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

hát ennél én sokkal durvábbakat tudok egyetemről...


nyugi, semmi gáz


25/F

2016. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is sokkal durvább sztorikat tudok egyetemről.

A smárolás ebben a korban semmi. :((

L22

2016. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sőt, le is írom, hátha jobban érzed magad.

Egy barátnőm 4 sráctól is lehetett volna terhes 1 éven belül. Mind a 4 srác csoporttársak. :D a lány másik szakra jár.

Mind a 4-el csak egy vagy pár alkalommal volt, védekezés nélkül.

L22

2016. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!