Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt nyivákoló pasik belegon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt nyivákoló pasik belegondolnak abba, hogy biológiailag (is) nőnek lenni rosszabb?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már itt, hogy néhány férfi azt vallotta, szívesebben lenne nő mert akkor tuti könnyebb lenne a társkeresés. Hozzájuk szól a kérdésem.


-Azt ugye tudjátok, hogy a nők átlag 11-13 éves koruktól kezdve minden egyes hónapban menstruálnak, és nem elég, hogy az gyakran fájdalommal, kellemetlenségekkel és hangulatingadozásokkal jár, de még be is szólnak nekünk érte? (Ha kicsit csípősebben válaszolunk valamire, egyből jön a kérdés a férfiaktól, hogy "Na mi van, menstruálsz?")

- A nőknek kell vállalni a felelősséget nem kívánt teherbeesés során, nekik kell figyelniük, hogy véletlen se legyen baba ha nem szeretnék. Az egyéjszakás pl. max nemi betegséggel járhat egy férfinak, egy nőnek viszont terhességgel is. Kapcsolatban is gyakran előfordul, hogy terhes lesz a nő, a férfi meg szépen elhúzza a csíkot.

- A nőknek kell kihordani a gyereket és megszülni. Belegondoltatok ti ebbe, mennyi fájdalommal jár ez?

- A nőket a mai napig hátrányos megkülönböztetés éri sok munkahelyen, ugyanazért a munkáért sokszor kevesebbet kapnak mint férfi kollégáik.

- A mai társadalmunkat, ahol elvárás, hogy a férfi és a nő is dolgozzon, még mindig ott tartunk nagyrészt, hogy a nő dolga a házvezetés és a gyereknevelés is emellé, mert a férfi "pihenni szeretne munka után", akkor is, ha ugyanannyit dolgoznak.

- Női részről semmiféle igénytelenség nem fogadható el, három gyerek után is legyen csinos és jó alakú, divatos, fesse a haját stb, akkor is, ha apuka közben sörhasat növesztett, és kopaszodik.


És még tudnám folytatni a sort. Mindezek után, kedves férfiak akik szívesebben lennének nők, még mindig így gondoljátok?


2016. nov. 5. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Nő vagyok, de ennek mi értelme?:)

Mire jó ez a "farokméregetés", hogy kinek szarabb?


Nem teljesen értem, hogy ahelyett, hogy az emberek állandóan a másik nemet szidják és panaszkodnak, hogy a másik nemnek mennyivel könnyebb, miért nem próbálják meg inkább a jó dolgokat megragadni a saját nemükben.


Persze értem én, hogy ez a kérdés inkább csak egy reakció akart lenni a rinyálásokra, nem feltétlenül azt jelzi, hogy te ilyen szarul éled meg a női létet.

2016. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%
#1 a kérdés szimpla provokáció. Vannak ilyen emberek, akiknek az okoz örömet, ha mások egymásnak esését nézhetik/olvashatják.
2016. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%

"- A nőknek kell kihordani a gyereket és megszülni. Belegondoltatok ti ebbe, mennyi fájdalommal jár ez? "


Ő döntése hogy megszüli gyereket vagy nem. Nem kötelező gyereket szülni. :-)


"- Női részről semmiféle igénytelenség nem fogadható el, három gyerek után is legyen csinos és jó alakú, divatos, fesse a haját stb, akkor is, ha apuka közben sörhasat növesztett, és kopaszodik. "


Nem kötelező férfival élni. El kell válni.

2016. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Mi nők saccperkábé 10 évig élnünk tovább, hormonháztartásunk pedig biológiailag sokkal ellenállóbbá és szívósabbá tesz minket. A menstruáció kitolás, a gyerekünkkel való szoros kapcsolat privilégiumát pedig nem adnám soha.


Nagyon jó vibrátorokat lehet kapni a Keleti melletti szexshopban.

2016. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó: feldobtad a napom, nagyon jót röhögtem:D
2016. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

- "ugyanazért a munkáért sokszor kevesebbet kapnak mint férfi kollégáik."

Akkor nem jobban megéri nőket alkalmazni? Tudsz konkrét példát mondani, ahogy pont ugyanazért a munkáért egy nő kevesebb fizetést kap?


- "három gyerek után is legyen csinos és jó alakú, divatos, fesse a haját stb"

Ezt meg leginkább a többi nő várja el, ahogy a hasonló külsőbeli dolgokat is. Egy férfinak kb eszébe sem jut, hogy milyen márkájú ruha van egy nőn, míg egy nő (a pletykásabb fajta) meg ez alapján ítéli meg az embert.


A férfiak dolga emellett kb minden, neki kell erősnek, okosnak, ügyesnek, kitartónak, mindent eltűrőnek lennie, mert különben "nem férfi". Őket küldték/küldik a háborúkba is meghalni.

2016. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

# 4/6 Ez hogy is van? Oda vagy a gyerekér és a vibriért?

Azzal hoztad össze a gyereket?

Igen, sírni lehet mindenkinek, mindenért. Na de van értelme? Ami van, abból kell kihozni a legjobbat.

2016. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó: az irónia úgy látom az erősséged:D
2016. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7 Kicsit félreértettél szerintem.
2016. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

En nem erzem, milyen borzaszto dolog lenne nonek lenni. Bar nekem a menstruacio se komolyabb hangulatingadozassal nem jar, se hatalmas fajdalmakkal, maximum a legelejen amit egy gyogyszer 20 perc alatt megold, onnantol maximum kellemetlenseg ketorankent tampont cserelni.

Szulni nem kotelezo, rengeteg fogamzasgatlo modszer all rendelkezesre plusz vegso soron az abortusz. (Egyejszakas gyereket vagy egyeb barmilyen megbizhatatlan ferfiak gyereket nyilvan nem tartanam meg.)

Ahogyan egy lusta, soviniszta ferfit elviselni sem kotelezo. Nalunk nincs semmifele "no dolga", a parom szerintem tobbet takarit itthon mint en.

Csinosnak lenni meg nem teher, orulok, ha jol nezek ki es nem egy tramplikent jarok az utcan, de ha egyedul vagyok itthon napokat akkor se fetrengenek egesz nap zsiros hajjal lekajalt poloban :DD

Ja, ugyanugy kapsz te is magas fizetest ha magasan fizeto allast tanulsz ki. Illetve az effajta munkahelyet ahol valoban full ugyanazert a munkaert kevesebbet kapsz mint a ferfi kollegad, ott kell hagyni, ha mas megoldas nincs!

2016. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!