Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt nyivákoló pasik belegon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt nyivákoló pasik belegondolnak abba, hogy biológiailag (is) nőnek lenni rosszabb?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már itt, hogy néhány férfi azt vallotta, szívesebben lenne nő mert akkor tuti könnyebb lenne a társkeresés. Hozzájuk szól a kérdésem.


-Azt ugye tudjátok, hogy a nők átlag 11-13 éves koruktól kezdve minden egyes hónapban menstruálnak, és nem elég, hogy az gyakran fájdalommal, kellemetlenségekkel és hangulatingadozásokkal jár, de még be is szólnak nekünk érte? (Ha kicsit csípősebben válaszolunk valamire, egyből jön a kérdés a férfiaktól, hogy "Na mi van, menstruálsz?")

- A nőknek kell vállalni a felelősséget nem kívánt teherbeesés során, nekik kell figyelniük, hogy véletlen se legyen baba ha nem szeretnék. Az egyéjszakás pl. max nemi betegséggel járhat egy férfinak, egy nőnek viszont terhességgel is. Kapcsolatban is gyakran előfordul, hogy terhes lesz a nő, a férfi meg szépen elhúzza a csíkot.

- A nőknek kell kihordani a gyereket és megszülni. Belegondoltatok ti ebbe, mennyi fájdalommal jár ez?

- A nőket a mai napig hátrányos megkülönböztetés éri sok munkahelyen, ugyanazért a munkáért sokszor kevesebbet kapnak mint férfi kollégáik.

- A mai társadalmunkat, ahol elvárás, hogy a férfi és a nő is dolgozzon, még mindig ott tartunk nagyrészt, hogy a nő dolga a házvezetés és a gyereknevelés is emellé, mert a férfi "pihenni szeretne munka után", akkor is, ha ugyanannyit dolgoznak.

- Női részről semmiféle igénytelenség nem fogadható el, három gyerek után is legyen csinos és jó alakú, divatos, fesse a haját stb, akkor is, ha apuka közben sörhasat növesztett, és kopaszodik.


És még tudnám folytatni a sort. Mindezek után, kedves férfiak akik szívesebben lennének nők, még mindig így gondoljátok?


2016. nov. 5. 12:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
én örülök, h farkam van, de azért a vibrit meglesem én is :D
2016. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Ja, a múltkor olvastam, hogy sztornózák az egyik új fajta férfi fogamzásgátlót, mert a tesztalanyok hangulatingadozásra, pattanásokra, rossz közérzetre panaszkodtak :DDDDDD Mintha nekem nem ebből állna az életemből 30-35 év amúgyis, hála a méhemnek meg a petefészkemnek. A szívem megszakad a cisz férfiakért egyébként.
2016. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Én örülök, hogy két X kromoszómám van, mert a női létnek is megvannak a saját szépségei, szerintem pl. ha feltalálnák a mesterséges anyaméhet, sok nő még úgy sem mondana le a szülésről, hiába fájdalmas. Azt viszont nem értem, hogy miért tehetnek arról a férfiak, hogy menstruálunk és szülünk? Nem védem a dühöngő embereket, de attól még ők ugyanúgy megkeseredhetnek a nő- és szeretethiánytól, mert nincs öszefüggés a kettő között. Amíg nem volt feminizmus addig a férfilétnek és a nőknek is megvolt a saját keresztje. A férfi keményen dolgozott, a munkahelyén kellett megfelelnie, állandóan a nyomás ott volt a vállán, hogyha nem hajtja magát, akkor a gyereknek meg a feleségének nem lesz mit enni, a nő cserébe szült és otthont teremtett és így volt meg a balansz. Arról nem tehetnék a férfiak, hogy az emancipáció nevében a munka rabigáját is a nők nyakába akasztották.
2016. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Azok a férfiak, akik erről panaszkodnak, úgy képzelik el, hogy testben nővé válnak, ugyanakkor az agyuk, a gondolkodásuk ugyanolyan marad amilyen most. Nem fogják fel, hogy nőként teljesen máshogy gondolkodnának, éreznének.


Amúgy meg az első oldalon valaki mondta, hogy a férfiakat nem érdekli milyen márkájú ruhád van. Hát persze hogy nem, csak amikor megunják a lestrapált feleségüket, akkor lelépnek a szexi 20 éves titkárnővel, miközben ők kövérek, szakadtat, ápolatlanok. Azon sem az érdekli, hogy milyen márkájú a ruhája. xD

2016. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14: Kövér, szakadt, ápolatlan férjek le tudnak lépni szexi 20 éves titkárnővel? :D hú, de jó, akkor még van remény :D

A gond ebben az esetben sem a külső, hanem a megunás, ami létező komoly probléma a hosszútávú emberi kapcsolatokban, teljesen más tészta, mint amiről most szó van. Nem nemfuggő.

2016. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!