Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyank - rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyank - rajtam kívül - akik 35-40 év közöttiek és még mindig nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
Mert 34 vagyok és családom már elvárná, de én nem akarok, mert nem érzem alkalmasnak magam és párom (ezt közösen megbeszéltük).

2016. nov. 8. 00:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Én már nem akarok, de igaza van a családodnak. Már így is alaposan meg vagy csúszva.
2016. nov. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem, te vagy az egyetlen ilyen 7 milliárd emberből.
2016. nov. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fish1 ***** válasza:
86%

Van.

Ha alkalmatlannak érzed magatokat, akkor a család nyomására szerintem ne kezdjetek bele.

2016. nov. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Én 37 vagyok soha nem akartam gyereket és ezután sem fogok.A családoddal ne foglalkozz, az észt tudják osztani, de ha szülnél egy gyereket nem nekik kellene felnevelni, hanem neked. Ha nem érzel rá motivációt, nem látsz benne fantáziát, ne vállalj gyereket és kész.

37/N

2016. nov. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Költőnő? ***** válasza:
66%
Jelen. Nálunk a szűkebb családi kör már elfogadta, de az sem lenne baj, ha nem. Önálló életet élek, önálló döntésekkel. Magam vállalom a felelősséget a saját döntéseimért.
2016. nov. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
En is 34 vagyok es eszemben sincs szulni, imadom a szabadsagomat, azt h a ferjemmel utazgatunk es ami ezzel jar. Egyikunk sem gyerekcentrikus es ezzel sztem semmi baj nincs, igy nem lesz tulszaporulat.
2016. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Érzelmi alapon szeretnék.


Anyagi helyzetem viszont olyan, hogy nem. Jelen anyagi helyzetem egyáltalán nem szeretnék. Az kibaxás lenne nekem is, gyereknek is.

2016. nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
81%
Én úgy írok neked,hogy nekem van két saját gyermekem.Mégis azt mondom,ha ezt érzed ne vállalj külső nyomásra gyermeket.Sajnos a társadalomban még mindig nem elfogadott,hogy egy nő,vagy egy pár azt mondja,hogy nem szeretne gyermeket.Pedig ez mindenkinek egyéni döntés kellene hogy legyen.
2016. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Gyerekesként én is csak támogatni tudom azokat a nőket akik másként döntenek.


A gyerek óriási örömforrás, de mindezek mellett önfeladás és minden téren áldozat is. A társadalom nagyívben tesz rá, hogy hogyan boldogulsz a későbbiekben, a férfiak messze kerülnek ha új társat keresel, csupa csupa kompromisszum az élet egy gyerekkel.

2016. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Rengetegen vagyunk, a facebookon elég sok csoport is van (zárt) pl. Magyar Childfree Közösség, vagy a Tudatosan Gyermektelenek.

NEM másnak szülsz gyereket, hanem magadnak. Ha tényleg minden oldalról végiggondoltátok, mondjátok meg kerek perec a családnak, aztán tartsatok is ki következetesen az álláspontotok mellett. Nehéz menet lesz, kitartás!

2016. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!