Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha közel 30- hoz úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha közel 30- hoz úgy érzem, hogy nem akarok gyereket, mert nem állok rá készen?

Figyelt kérdés
Es àltalàban màs gyerekei idegesitenek,és egy baba làtvànyàtól sem olvadok el.
2016. okt. 26. 11:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%

Miért lenne gáz?


Én 23 éves vagyok, 10 évesen is így gondoltam, 18 évesen is és most is. Nem valószínű, hogy meg fog változni. Sterilizáltatnám magam ha lehetséges lenne.

2016. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
66%
nem az ! nekem se kell gyerek utálom őket
2016. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
En 34 vagyok es en sem erzem magam kesznek, sztem ez nem tragedia.
2016. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
42%
Pont ilyen barátnő kéne nekem! Már több nőnek is azért nem kellettem mert nem szereték gyereket! Az a baj hogy a legtöbb nő már 25 évesen gyereket szeretne!
2016. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem gáz. A gáz az, amikor egyesek készen érzik magukat a gyerekvállalásra, szülnek/nemzenek egyszer-kétszer, kis idő múltán meg itt picsognak, hogy kevés a gyerektartás, apuka nem látogatja a gyereket, anyuka idèn már a harmadik pótapukát mutatja be a gyereknek, stb....
2016. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Nalam van egy törés a sikertelen kapcsolatok,nem megbecsülés miatt is.

Illetve kereskedelembe dolgozok,egesznap gyerek orditast hallok.

Es sok...utalom ahogy visitanak ,nyavajognak, eroszakoskodnak a szulokkel ,bőgnek.

Meg sosem erzek olyat ha ranezek egy gyerekre hogy jaj de cuki jaj de edes,hogy tutujgassam oket....fura mert Anyu gyerekapolono volt,ő imadja őket.

Ja meg nagyanyam halalra cseszeget mikor lesz gyerekem meg miert nincs pasim es bevagyok sokkalva.

2016. okt. 26. 11:25
 8/31 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen természetes dolog, ha így érzed kérdező.Nem kell kétségbe esni. Ha megtalálod a megfelelő embert, aki mellett esetleg szeretnél vállalni,akkor majd vállalsz. De az is lehet, hogy nem. Nem mindenki szeretne, és nem mindenki áll rá készen.


Szerintem nem kell a rosszalló véleményekre hallgatnod, ez abszolút a te dolgod.


(csak megjegyzésként, állítólag, amikor a sajád gyereke visít,bőg,ordít egésznap,azt valahogy másként látja már az ember! nem tudom még, nekem sincs gyerekem)

2016. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
77%
Ha azt mondjuk, gáz, akkor sírva elrohansz szülni?
2016. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Nem fogok:D


De köszi a vàlaszokat:)

2016. okt. 26. 11:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!