Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ebbe ilyenkor nem gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebbe ilyenkor nem gondoltok bele? Nem furcsa ez így?

Figyelt kérdés

Szóval van egy-két szexibb fehérnemű szettem amit még az előző kapcsolatom alatt szereztem be.Most ismerkedek egy sráccal, tulajdonképpen már kapcsolatban vagyunk, de még nagyon az elején. Nemsokára lesz egy fontos vizsgája amire készülnie kell és arra gondoltam, ha jól sikerül neki a vizsga akkor felvenném neki az egyiket, csak aggódom, hogy esetleg elkezdene gondolkodni azon, hogy ezt már másnak is felvettem és esetleg inkább fura lesz a dolog. Szerintetek fel merjem neki venni? Vagy egyáltalán jó ötlet ez, örülne egyáltalán neki?

[link]

Ehhez hasonló egyébként.


2016. nov. 8. 14:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Titusz drága, annyi fantáziád sincs, hogy elképzelj egy hölgyet izgató fehérneműben? Hajaj, komoly gondok vannak akkor... :D


Kérdező, azt, hogy örülne-e neki, azt neked kell tudnod. Az én páromat speciel minden fehérnemű hidegen hagyja, illetve annyiban érdekli, hogy kerüljön le minél gyorsabban - még a kedvéért felvett darabokat is sokszor csak másnap reggel öltözésnél veszi szemügyre... :D

Ha az adott srác is ilyen, akkor tökmindegy, mit veszel fel, de vannak pasik, akik értékelik a dolgot. :) Rossz néven biztosan nem veszi.

Azon meg aligha kezd el agyalni, hogy másnak is hordtad-e - illetve, ha el is kezd, nem valószínű, hogy az orrodra köti. :) Vannak lelkisebb pasik, akinél felmerül a dolog, de akkor ugyanúgy felmerül az is, hogy az ágyadban ki feküdt előtte, mással is csináltad-e a konyhaasztalon, a csini kisestélyiben kinek villogtál előtte... Igazából ez egy természetes gondolat, mindenkiben felötlik kisebb-nagyobb mértékben, az meg személyiség kérdése, hogy valaki rágörcsöl-e. De ez ne gátoljon a ruhadarab viselésében. :)

2016. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak tetszett a dolog, de ő megkérdezte, hogy melyik exem miatt vettem ezt a fehérneműt. :D
2016. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!