Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti értitek a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti értitek a nőket?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 19:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Aki nem érti a nőket (vagy férfiakat), annak csupán annyi a baja, hogy elhiszi a kiskegyedes csajokpasik vénuszmars hülyeséget.


Ha mindenki elvárások nélkül, emberként állna a másikhoz, minden normálisabb lenne.

2016. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
79%
A 11-es nő.
2016. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én már javarészt kiismertem a nők gondolkodásmódját.
2016. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Titusztitusz ***** válasza:
48%
Persze...Nem olyan bonyolult lények ők,mint amilyennek hinni szokták magukat...Éshát okos férfi szeret játszani is velük...Meg tud is...(Pl.most nemsokára valszeg fog majd jönni néhány hölgyike,aki valami miatt mérhetetlenül dühös rám,éshát csak ránéz majd ezen hsz.fejlécére,(Titusztitusz)aztán már kapásbol nyomja is majd a piros kezet nagy boldogan,talán még orgazmusban is fetrengve,hogy "hogy kitolt ma is ezzel a Titusszal...Istenem...Micsoda boldogság"...De nem tudják,hogy ez a Titusz ismeri már őket mint a rosszpénzt,és csak jókat nevet mindig a vergődésükön...És ezt fogja tenni majd most is,csak ők ezt még nem tudják...A "bonyolult lények"...)
2016. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
43%

Titusztitusz, nem kiismerhetetlenek, hanem érthetetlenek.

Lehet tudni, hogy hogyan gondolkodnak férfiagy szerint teljesen illogikusan, de megérteni, hogy miért? Azt nem lehet.

2016. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Bár század annyira értenék magukat mint én őket.

Kapcsolatokban nem lenne probléma.

2016. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

11es jól mondja...

Én sem csak nőket értem sokkal jobban mint ők magukat valaha megérhetnék.

2016. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Titusztitusz ***** válasza:
Szia 15-ös...Azért szerintem érteni sem olyan nehéz a kedves hölgyek gondolkodásmódját mint azt sokan hiszik ugyancsak...A kulcs ott van MINDIG az esetükben,hogy ISZONYTATÓAN GYENGE szinte minden hölgy ÖNBIZALMA valójában...(Még olyankoris,amikor ELJÁTSZA némelyik a "magabiztos hölgyet"...)Éshát emiatt RETTENETESEN ÉRZÉKENYEK mindenféle NEGATÍV JELLEGÜ DOLOGRA ami velük kapcsolatos...Legfőképpen a KÜLSEJÜK a leggyengébb pontjuk...Szóval ha egy férfiember A MAGÁÉNAK AKAR TUDNI egy-egy hölgyet teljes valójában,akkor az a legfőbb dolog,hogy MEGGYŐZZE az adott hölgyet arrol,hogy a hölgy KÜLSEJE számára észveszejtően gyönyörű...Ha sikerül meggyőzni erröl az adott hölgyet,onnantol MINDENBEN boldogan áll majd az adott úr rendelkezésére...(Akár még az önálló akarata is könnyedén megszüntethető ez esetben az adott hölgynek...)Viszont ha egy úr NEM ÉRTÉKELI ELÉGGÉ A KÜLSEJÜKET? Vagy ami még rosszabb:VISSZAUTASÍTJA a minden bátorságát összeszedett,SZERELMES nő önkéntes FELAJÁNLKOZÁSÁT? Hát...Az ilyen férfi rögtön szerez magának egy állhatatos,kiengesztelhetetlen ellenséget a továbbiakban,aki ellenség a férfiakat messze lepipáló módon képes a végtelen,és engesztelhetetlen gyűlöletre,és MINDEN aljas gonoszságra az illető fickó kapcsán...Szóval a nőcik EGÉSZ GONDOLKODÁSMÓDJÁNAK,viselkedési mintáinak AZ AZ ALAPSZABÁLYA,amit leírtam ebben a hsz-ben...És aki TUDJA alkalmazni ezt az alapszabályt,az tudja kezelni mindig őket,és mindig pórázon is tudja őket tartani...Hiába hiszik magukat "titokzatos,és megfejthetetlen" valakiknek...Ugyanmár...Egyszerűek ők valójában,mint a faék...
2016. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!