Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivan ha én regimódi, konzerva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan ha én regimódi, konzervatív ember vagyok aki illedelmes, erkölcsös és emiatt nem kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Úgy látom az említett dolgok egyre inkább kivesznek az emberekből, viszont én nem tervezem feladni. Nem találkoztam még olyan lánnyal aki ezekre vevő lett volna. Így kénytelen leszek feladni a társkeresést?

30/F


2016. nov. 8. 23:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9, annyira azért nem vagyok régimódi, a szexnek pl sok formáját szeretem
2016. nov. 9. 00:20
 12/18 A kérdező kommentje:
Az egyuttélésről pedig úgy vélem, mindenki fele-fele arányban vegye ki a részét a dolgokból.
2016. nov. 9. 00:22
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Akkor miben vagy konzervatív?
2016. nov. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
Járj valami keresztény gyülekezetbe, vagy egyéb közösségbe, ahol főleg konzervatív beállítottságú emberek vannak.
2016. nov. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy, a közvetlen alattad lévő kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..
2016. nov. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én összetettem volna a két kezemet, ha az exeim helyett pl. veled találkozok...
2016. nov. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem, ti hol a fenében ismerkedtek, hogy ilyen csajokba futtok bele?!

Vagy megint jön a sarkítás, hogy nem kellesz a nőknek valami egészen más ok miatt, amit nem vagy hajlandó leírni, inkább jön ez a torzítás, hogy azért nem, mert túl udvarias és erkölcsös vagy...

Ó hát persze, egészen biztosan!


Engem is azért kerülnek a pasik, mert nem jön be nekik a szőke haj, a kék szem, meg a 100D-s mell... Nem ám azért, mert elmúltam 40, és 85 kg fölött vagyok...

Ugye, érted a problémám?

2016. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a konzervatív miben konzervatív és milyen mértékben. Meg hogy kiknél próbálkozol, vagy egyáltalán próbálkozol-e. Nekem az erkölccsel, illemtudással semmi bajom, sőt. Emellett azzal már van, ha a régimódi alatt pl. azt érti a pasas, hogy a nő helye a konyhában van, akkor is, ha ő is dolgozik, meg nem akar elengedni férfi kísérő nélkül egyes helyekre.

De antipatikus lehet az is, ha a férfi nagyon merev, ha erőltetetten lovagiaskodva beszél, ha érezteti, hogy na, én most a férfi vagyok, aki helyetted fizet. Ha nem tud lépést tartani a modern dolgokkal. Vagy ha mindezek mellett tényleg a felszínes libákat hajtja, a rendes, illemtudó lányokra meg rá sem néz, mert nem elég kifent-kikentek, nem néznek ki tökéletesen és unalmasak. Meg az sem mindegy, hol ismerkedsz. Diszkóban nyilván nem olyat találsz, akinek a konzervatív életszemlélet jön be. Vagy épp a konzervatívság mellé mennyire vagy vallásos, mert sok konzervatívabb ismerősöm vallásos. Sokra mész a konzervatív visszafogottsággal, ha pl. azt meg nem fogod tudni elfogadni, hogy a hölgy nem fekszik le házasságkötés előtt, és sorolhatnám.

2016. nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!