Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerülhető el az, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhető el az, hogy az ember beleszeressen valakibe?

Figyelt kérdés
Ha mindig reménytelenül szeret az ember, akkor nincs értelme az egésznek. Mindig csak az örökös szívás, az érzelmek kihasználása, meg a lelki gyötrödés.
2010. ápr. 28. 17:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Próbálkozz olyan lányoknál, akiknek te is bejössz.

Vagy sikerül, vagy nem. A lányokról lerí, ha tetszik nekik egy pasi.

2010. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Tényleg? Akkor mondhatod......
2010. ápr. 28. 18:03
 13/20 anonim ***** válasza:
Kevés olyan szerencsés ember van, akinek elsőre, vagy másodikra összejön. Nem tudod kikerülni a csalódásokat.
2010. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne elkerülni?én megszakitottam vele a kapcsolatot!
2010. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Előzőnek. A csalódással szakitottad meg a kapcsolatot? Ügyes vagy, ha ez neked sikerült.
2010. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Na a válasz engem is érdekelne. Bár nekem van egykét tippem:

-számítógépes játékok/halálbakockulás

-ivartalanítás :S

-kolostor

-lakatlan sziget

-bunkó mentalitás felvétele

Inkább más ötletek érdekelnének engem, mert ezeket nem alkalmaznám, főleg a másodikat...

2010. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

23 évesen ne ilyeneken gondolkozz, hanem járj el össze-vissza, aztán majdcsak megtalálod az igazid. Egyébként sem vagy még elkésve. Mi lesz veled 30 év házasság után? Na, akkor leszel lelkileg összetörve. :)

Veled egyidős vagyok, de utoljára ilyeneket 15 éves kislányként gondoltam. :) Akkor voltak igazán nagy csalódásaim.

2010. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

szia!


17.43 vagyok


ha megbántottalak bocsi :S amúgy én is itt vagyok 20éves lassan és még nem volt barátnőm :S tudom milyen szar érzés a visszautasítás :S

csak azért írtam amit írtam mert hawerok már erőtejjesen csajoznak és nekik se jön össze mindig és nekem jönnek "bőgni" h. mér :S

2010. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Valószínűleg ti is abba a hibába estek akaratlanul is hogy a kiszemelt lányt úgy tekintitek mint valami megközelíthetetlen főnyereményt, túl sokat gondolkodtok rajta , elképzelitek ilyennek olyannak, a nő is egyszerű halandó, bár jól titkolják azért vágynak az ismerkedésre, nem kell agyalni, odamész és mintha az egyik haverod lenne elkezdesz vele beszélgetni, ha nem vevő rád nem dől össze a világ, majd már rájön hogy te milyen jó fej vagy.

Amíg csak parázol addig saját magad ellensége vagy

25F

2010. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
előző/ elírtam, majd más rájön*
2010. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!