Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, első szexnél nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első szexnél nem aggódtok a pasi méretei miatt?

Figyelt kérdés
nem szoktatok görcsölni ahogy a pasik esetleg teszik, hogy "uristen csak elég nagy legyen?"
2016. nov. 11. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Én aggódtam a páromnál, mert korábban pettingnél volt már módon megtapasztalni, hogy igencsak méretes. Elképzelni nem tudtam, hogy fér el majd bennem...

De aztán megoldottuk. :)

2016. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%

Nem. Fel sem merült bennem, hogy a méret mennyit számítana. Ha az évezredek során elfért a nőkben a farok, akkor én sem fogok kudarcot vallani!

És minden simán is ment.

2016. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
nem, én csak akkor ijedtem meg, mikor először megláttam. de a hüvely rugalmas, nem gond.
2016. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Sőt ez megsem fordúl a fejemben.

Mindenkinek olyan amilyen.

2016. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszek álszent, nyilván mielőtt a tényleges akcióra sor kerülne, egyszer-egyszer megfordul a fejemben, hogy vajon mire számíthatok, de aggódni sosem aggódom miatta. Nem mondom, értek már csalódások is de kellemes meglepetések is, de minden esetben megoldottuk, hogy mindenki számára kellemes legyen a végkifejlet, szóval nem, aggodalmat sosem éreztem.
2016. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

nos ha egy gyerek ki tud ott jönni, akkor nincs az a farokméret ami ne férne be.


Kellemesség, jó érzés már más témakör!

2016. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
huha, félreértettétek :) úgy értettem, hogy féltetek e attól, hogy a pasinak kicsi
2016. nov. 11. 13:32
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Tudják nagyon jól, hogy mire gondoltál, csak szeretik játszani az eszüket. :)
2016. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is gondoltam a dologra.

Viszont most hogy látom, hogy a mostani pasimnak mekkora, egy olyan kicsi, mint az első barátomnak már nevetségesnek tűnik.

2016. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig. Az első pasim igencsak kicsi volt, szóval utána a kapcsolat elején mindig bennem volt, hogy úúristen, csak nehogy mégegyzer pechem legyen. Hál istennek utána már elkerült ez, a férjem is normális méretű. 25/N
2016. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!