Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, első szexnél nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első szexnél nem aggódtok a pasi méretei miatt?

Figyelt kérdés
nem szoktatok görcsölni ahogy a pasik esetleg teszik, hogy "uristen csak elég nagy legyen?"
2016. nov. 11. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt némi aggodalmam, de leginkább a pasim önbizalomhiánya miatt. :) Anno volt olyan exe, aki a porig rombolta, hogy ő mennyire kicsi és használhatatlan - szóval ezt nekem már előreirányozta akkor, mikor még nem tartottunk a tényleges szexnél... :D Így nyilván volt miért aggódni, de mint kiderült, gyakorlatban nincs gáz, és azóta sincs semmi gond, csak ezt a hülye tévképzetét kell néha kezelgetni, hogy ő úgyse elég jó. :)

Nőként mondom, szomorú, hogy egyes nők mennyire nem veszik figyelembe, hogy milyen hatása lehet a kijelentéseiknek. :(

2016. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
48%

Én első alkalom előtt egy dologtól féltem igazán: hogy nem fog rám felállni! És mihez kezdek akkor? Mert az elég ciki lett volna nekem, hogy még annyira sem vagyok vonzó, hogy egy férfinek felálljon rám.

Az nem igazán érdekelt, hogy mekkora. Egy ideig azt sem gondoltam, hogy létezik olyan, hogy túl kicsi, és, hogy túl nagy.

2016. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam aggodalmaskodni. Legutóbb is annyira elvarázsolódtam, hogy abszolút nem képzelegtem a kandúrról meztelenül, mikor oda kerültünk, csak csodálkoztam, fú, milyen csípő villan ki, hú, milyen felsőtest rejtőzött a pulcsi alatt, háát, a feneke elmegy szódával :D, hmmm... azzal se lesz baj, elég nagy... Egyszóval nem a teste miatt kerültünk a szituba, oké, helyes volt az ezer százalék, de nem az volt az első. Akkor kezdett el érdekelni a férfiassága, mikor már láttam is, és szerencsére akkor meg már nem volt miért aggódnom, mert pont tökéletes méret volt.
2016. nov. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!