Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt féltékeny halálosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt féltékeny halálosan a barátnőm az utobbi időben, és utána kiderült ő csalt meg, érti ezt valaki?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 13:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát, ha gyanúsan túlzásba esik, ami addig nem volt rá jellemző, ott én gyanakodnék, hogy "mosakszik". :-) Teljesen más egy olyan féltékeny ember viselkedése, akinek ez az alaptermészetéhez hozzátartozik, mint egy olyané, aki saras.
2016. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

"Ez egyáltalán nem "tipikus női viselkedés"


De, az. A férfiak, ha félrelépnek nem igazán szoktak vergődni.

Az meg szánalmas és gyerekes, ahogy erőlteted itt a szar felfogásod, a "De akkor is 50-50".

2016. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
azt észrevettem hogy vergödött kötözködött abban az időben amikor megcsalt ez igaz.
2016. nov. 11. 14:11
 14/20 A kérdező kommentje:
ezt lehet a lelkiismeretfurdalásuk okzza,mármint a vergödést kötözködést.
2016. nov. 11. 14:12
 15/20 anonim ***** válasza:

# 12 ma 14:09 - Bocs, de ez a válasz épp nem "vergődés"? Csak azért is neked legyen igazad... :-D


Mibe fogadjunk, hogy nem olvastál tovább? Na, de tudod, mit? A te szűk környezetedben biztosan igazad van, de ha kimászol a kútból, akkor talán látnád, hogy túl egyoldalúan közelíted meg ezt a kérdést. :-)

2016. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Talán emiatt a "nők a legcsalfábbak" monológotok miatt vagytok egyedül és ültök a sarokban életetek végéig, mert ilyen emberekre a kutya sem kíváncsi...
2016. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül tudatos viselkedés, de ugyanez az eset van pl. a gyerekeknél is, "nem én voltam".

Egy tanulási folyamat eljutni oda, hogy beismerjük a hibánkat, tévedésünket, felelősséget vállaljunk a tetteinkért...

2016. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
9es írta le jól, hogy mi van. Addig amígy azon agyalsz, hogyan "mosd tisztára" magad, addig azon nem, hogy esetleg a másikra gyanakodj. Azzal nem értek egyet, hogy a nők általánosságba véve rosszak, viszont az tény, hogy ügyesebbek ha hazudni kell. Ez nem jelenti azt, hogy mi férfiak nem hazudunk, csupán azt, hogy mi bukunk le könnyebben/hamarabb. 30/f
2016. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
92%

Legjobb védekezés a támadás..

Nem csak nők viselkednek igy, úgyhogy le lehet állni.

2016. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
92%
Az én exbarátom ugyanilyen volt. Egyáltalán nem bízott bennem, pedig fikarcnyi okot sem adtam neki a kételkedésre. Minden pasit fikázott aki bepróbálkozott nálam, miközben én mindegyiket elhajtottam és ezt tudta is. Aztán kiderült, hogy ő csalt fűvel-fával. :D Azzal értek egyet, aki írta, hogy legjobb védekezés a támadás, illetve mindenki magából indul ki. Mivel tudta, hogy ő maga megbízhatatlan, ezért automatikusan arra következtet, hogy mindenki más is az.
2016. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!