Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ahhoz, ha kiderülne, hogy a barátotok, amikor még nem voltatok hivatalosan együtt, de már randizgattatok, lefekudt masik két lánnyal? (2csaj,4fiú, de b*zulas természetesen nem volt)

Figyelt kérdés
Én kicsit kiakadtam,legfőképp a szituáción,nem értem ehhez hogy van undora..( nem vagyok egy prűd tipus szex terén,sőt..de ez nekem sok volt)
2016. okt. 20. 22:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

"de b*zulas természetesen nem volt"


Honnan tudod? Ott voltál?

2016. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

4-pasi azért befigyel....

Nem örülnék természetesen '.....

2016. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Itt vetnék véget a kapcsolatnak.
2016. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3%

Ha maga a helyzet zavar, nézd kicsit másképp: haverokkal poénból megb*szott, számára 2 értéktelen csajt. Mivel a csajok nem érdekelték őt ez egyértelmű, csak ürítés volt.

Én inkább azon akarnék ki, hogy már akkor randiztatok. Azaz ez attól függ.. Ekkor közeltetek volt már szex? Tudtátok, hogy hamarosan összejöttök stb?

Nem szakítanék, de nem is dicsérném meg...

2016. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem volt még szex,kb 2-szer talalkoztunk elotte
2016. okt. 20. 22:29
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Dobnám
2016. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, mert ugye tetszettél neki, érezhette hogy akar valamit. De még semmi nem mélyült el. Attól függ ezen a két talin mennyire kerültetek közel egymáshoz, és most szextől elvonatkoztatva, az mindegy mikor volt köztetek. Maradjunk annyiban ő még nem érezte annyira az összetartozásotokat, ezért nem gondolt arra hogy megcsalna.

Tegyük hozzá 2 tali sokszor nem is jelent semmit, mert van hogy 2-3ig jut összesen az ember...


Igazából ahány ember annyi vélemény

2016. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Örülnék, hogy kiderült ez, mert ezek után úgy érezném, hogy nem egymást keressük, nem illünk össze szexuális vágyak tekintetében.
2016. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Megundorodnék tőle és otthagynám. És nem a bu-ulás lehetősége a probléma itt.
2016. okt. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Sosem értettem az ilyet, a két csaj oké, világos, na de ki akar koccolni a másik golyóival?? Teljesen elkerülhetetlennek látom, még ha elméletileg lehetséges is. (bocsánat az offért, férfiként nem tudok a konkrét kérdésre válaszolni)
2016. okt. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!