Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb nő vs. Idősebb nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb nő vs. Idősebb nő?

Figyelt kérdés

Melyiket preferáljátok jobban és miért?

Alkalmi vagy tartós párkapcsolatban melyiket részesítitek előnyben?



2016. nov. 12. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Először azt hittem, hogy iszap birkózás lesz és nem tudod, hogy kire fogadj. XD


Szerintem a fiatalabb.

2016. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt írják, több helyen, az okosok:-), hogy +5 év a NŐ javára,és + 10 a férfinak--az még " belefér".

Teljesen attól függ,szerintem,hogy megvan-e? a "similis simile gaudet"--érzés, állapot. A közel egykorúságot--"preferálom":-)F31

2016. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy. Amelyik érzelmi intelligencia szempontjából érettebb.
2016. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy ciki de nekem bejönnek az idősebb nők.Némelyik jobban néz ki mint egy velem egykorú! 21f
2016. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4es ez nem csoda.hiszen a fiatal lanyok meg csak keresika stilusukat
2016. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Idősebb nők. Nőiesebbek,bájosabbak, szebbek. Nőiesen viselkednek nem kapkodnak, nyugodtak, kiegyensúlyozottak. Nem nagyképűek, nincsenek elszállva, valóban kedvesek. Tudnak öltözködni, értenek a divathoz, mihez mi megy, mi szép , mi sttílusos, nemcsak felhúznak egy miniszoknyát meg egy közönséges kivágott felsőt. Nem úgy járnak a magassarkúban, mint egy újszülött borjú, nem bohócfejet sminkelnek maguknak. Nagyobb a vonzerejük, jobb a kisugárzásuk. Jobbak az ágyban.Értékelik a figyelmességet.

24/F

2016. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

#6-ossal teljes mértékben egyetértek, még ha le is pontozták a magukra ismerő fiatal csajok.

Jártam már fiatal lánnyal és 30 feletti nővel is. A fiatal csajokat egyszerűen nem lehet komolyan venni. Az idősebb nők egy valódi kapcsolatot tudnak nyújtani. Ég és föld a különbség minőségben.

2016. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Az idősebbet, mert megfontoltabbak.

A tartós kapcsolatot preferálom.

2016. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Idosebbek all way through, nem jonnek be a fiatal csajok.
2016. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Idősebb hölgyek.40+ kor felett.

Vonzobak,tapasztaltabbak,és rutinosabbak.

37/ffi

2022. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!