Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért lehetnek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért lehetnek ilyen képek a barátom telefonjában?

Figyelt kérdés

Egy hónapos kép, az elsőn le van fényképezve a monitorjának a sarka, a dátummal, és az éjszakai idővel, hogy 0:25 perc (kb akkor érhetett haza délutános műszakból)

A második kép egy selfie, amin a bekapcsolt monitor meg ő látszódik, de azt nem tudom kivenni, hogy mi van a monitoron, mert ahhoz túl fényes

Az előzményekben semmi nem volt neki ebben az időpontban, gondolom kitörölt mindent

Viszont a telefonja már régi darab, nem tud a gépre küldeni képet


Viszont akkor nem tudom, hogy minek fényképezett, gépen tuti nem küldte el senkinek, nem is tudom milyen weboldal volt neki megnyitva???


Most ezen idegeskedem


Köszi

19L


2016. nov. 16. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy női vélemény.

Szerintem egy kicsit túl tolod.

Van más okod is féltékenykedni vagy csak ez amit leírtál?

2016. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Beteg vagy.menj dokihoz.....
2016. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi okod az aggodalomra, velem is előfordul, hogy tök random dolgokat lefényképezek véletlenül. :) Egyszerűen elnyomódik a telefonom, és azt veszem észre, hogy lefotóztam a padlót, a lábam, stb...

Pedig az enyém még viszonylag nem is gagyi telefon, egész egyszerűen arról van szó, hogy a kezdőképernyőről lehet fotózni, lezárt billentyűk esetén is (iphone 6s).

Ne gondold túl a dolgokat!

2016. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Tiszta columbo vagy.
2016. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném kíváncsiságból. Be gondolnék semmi rosszra.
2016. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Egy újabb zseni detektív, gyönyörű.


1. Mit turkálsz a barátod telefonjában? Hogy nem sül le a bőr a képedről?

2. Mit kombinálsz jelentéktelen képeken?

3. Adott a barátod okot a féltékenykedésre, vagy magadtól vagy ilyen elmebeteg?

2016. nov. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Ez a nyomozás egészen biztosan nem normális.

De jó ötletet adott nekem, hogy fogom megszívatni a hasonlóan nyomozgatós barátnőmet :))))

2016. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Perpillanat úgy érzem, hogy nincs miért féltékenykednem. Viszont voltak már olyan ügyei a haverjaival, amikor a beszélgetéseket eltitkolta előlem.
2016. nov. 16. 16:18
 9/11 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? Köteles minden beszélgetéséről beszámolni, vagy mi a szösz? Mi közöd van ahhoz, miről beszélget a haverjaival?

Apám, veled kapcsolatban lenni rosszabb lehet, mint egy börtönben.

2016. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Te beteg vagy. Nagyon nem való neked a párkapcsolatosdi.
2016. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!