Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középiskolás lányok: Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolás lányok: Nektek mennyi az a maximális korkülönbség ahol még szóba jöhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Huszonöt éves vagyok, tavaly februárban fejeztem be a főiskolát. Az első komolyabb munkám miatt egy vidéki városban bérlek lakást. A munkatársaim egytől-egyig negyvenes családos emberek. Nem igazán találok társaságot... Amit észrevettem: A város tele van középiskolásokkal, de sehol egy korombeli... Szerintetek érdemes lehet egy tizenhét-tizennyolc éves lánnyal ismerkedni? Mi foglalkoztat egy végzős középiskolást?

2016. nov. 18. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Erre én is kíváncsi vagyok, mert hasonló cipőben evezek. 24f
2016. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Tini kategoriabam kerdezzetek talan
2016. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Kis idő múlva 18 leszek, szerintem olyankor a korunk már csak egy szám.

Viszont most 17 vagyok, és kicsit ciki lenne meg perverz is egy kicsit ha egy 27 évessel mennék haza, azon felül, hogy nekem nem lenne gond. Viszont ha valakivel megtalálnám a közös hangot, vagy csak szerelmesek lennénk akkor tulajdonképpen nincs határ, majd max nem viszem haza.

És így visszajelzésekből is az idősebb kategóriának tetszem, ami persze egyrészt jót tesz az önbizalmamnak, másrészt megerősít, hogy a korombeliek tényleg nem rám vannak szabva.

2016. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Felnőtt párkapcsolatok.....

Te meg a saját korosztályodba keresgélj bakker. 25 évesen mit akarsz?

2016. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Engem a 19-30 évesek érdekelnek durván. Bár ez csak a fejemben él így, valójában lehet hogy 25-26 lenne a maximum :D


Végzős középiskolás vagyok és 20 emberenként egy-két kivételt leszámítva megvan a véleményem a kortárs fiúkról. Én inkább kihagynám őket párkapcsolatra. Egyetlen eddigi barátom 20-21 éves volt, amikor én 16-17.


Szerintem 25 évesen bőven lemehetsz akár még a 17 éves lányokig is. Csak egy példa: Apum 29 éves volt, amikor elvette feleségül a 22 éves anyukámat. Vagyunk hárman tesók és a szüleink is normális, jól megvannak már kb huszonöt éve.


18/L

2016. nov. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

20 évtől nem mennék feljebb.

17/L

2016. nov. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
legalább 18...
2016. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!