Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhatott valamit, többé nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhatott valamit, többé nem keres?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki gyakran jár be a boltba ahol dolgozom. Egyszer be is mutatkozott, majd következő alkalmakkor hozott magával mindig valamit. Csokit, stb. Kihivott találkozni de este, és elég elhagyott helyre. A régi iskolám játszóterére. Meg sétáltunk egyet a környékben. Ez volt 2x. Második találkozaskor a combomat megsimogatta.. De mondtam neki hogy ne. 3X haza hivott el, elmentem és akkor is a hajamba túrt filmezés közben, megölelt. Hazamentem, mondtam neki hogy irjon. De nem irt csak 2 hét múlva. Közben mással irkált éd elég szabadon.. Ezt biztosan tudom :/. Velem soha nem irt szexről, nem volt tiszteletlen stb. De ugye ti is azt gondoljátok, ahogy én, hogy semmi komolyat nem akart?
2016. nov. 20. 12:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez kicsit zavaros lett. Szóval 2x találkoztunk, második alkalommal a combomat fogta, 3.alkalommal nála voltunk, ahol ölelgetett stb. Nem volt semmi több, én azt hittem komolyan érdeklődik de úgy látszik nem.
2016. nov. 20. 12:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

be akart porozni, nem adtál rá lehetőséget így tovaszállt egy másik virágra aki hagyta. 2 hét múlva rád írt, hátha hagyod magad.


ő sem fogja megkérni a kezedet és boldogan élni míg a halál el nem választ.

2016. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Talált mást akit megkapott,tőled sem akart többet
2016. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valahogy nem szimpatikus helyzet. Minden rendben, de 2 hétig nem keres... Lehet kiváncsi volt, hogy te írsz-e neki. Lehet, hogy a másik nőre öszpontosított, de megtudhatnánk, hogy mit rejt a mással irkált szabadon? A szexről?
2016. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak du.i akart ,de mivel te nem,így tovább lépett és ennyi.
2016. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet azt várta hogy én irjak neki előbb, de mivel nem ezért azt hitte nem érdekel. A másik illető akinem irt az ismerősöm, neki olyat irkált hogy fürödhetnének együtt stb. Lehet, hogy akart is valamit tőlem,ert velem meg nem volt ilyen szabados irásban. Azon csodálkoztam miért nem hiv el valahova, dolgozott tehát a pénz nem lehetett az oka. Bár mondta ő, hogy nem jár el nagyon sehova..
2016. nov. 20. 12:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Most akkor akarsz dugni vele, vagy sem? Ő akar veled.
2016. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rajtatok nőkön se egyszerű ám kiigazodni. :D Szerinted nem akart semmit? Akkor minek hívott volna el 3x is?
2016. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valamit biztosan akart, testi kontaktust :D. De engem az érdekel akarhatott-e többet annak alapján amit irtam.
2016. nov. 20. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!