Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/ferfiak mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ferfiak mi a véleményetek rólam? 👇

Figyelt kérdés
Külső: barna hosszú haj, barna szem, dió barna bőr, közepes magasságú kicsit izmos, nagyobb seggű, közepes mellu. Belső: általában 1000 fokon porgok, könnyen barátkozok, szeretek utazni, zenét hallgatni hallgatni, szeretem a szépet(cuccokat) a szexet. Azt mondják bájos vagyok. Nincs önbizalom hiányos nem is vagyok egoista. Szeretek bulizni, másokon segíteni, sportolni. Erős egyéniség vagyok, magabiztos, határozott szeretem a kihívásokat,szokimondo vagyok, oszinte, szeretem ha én vagyok a főnök, ha valamit kitalálok annak úgy kell lennie.Szerintetek ezek jó dolgok és mi a véleményetek?

2016. nov. 20. 12:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
88%
Társaságkedvelő vagy, viszont nagyképű és önfényező, amit abból vettem le, hogy semmi negatív tulajdonságot nem soroltál fel magadról, amiből néha több van, mint kevesebb...
2016. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
39%
Hány éves vagy?
2016. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Kulsot igy nem lehet megmondani. Nagyobb seggu kozepes mellu...kinek mi a nagy meg kozepes.

Nyugisabb lanyokat jobban szeretem, a tobbi pedig altalanos hobbi.

Szerintem atlagos lany vagy

2016. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
67%
#1-sel vagyok. Negatívumokat valóban nem soroltál, ebből is sok mindenre lehet következtetni... egy biztos, a nyelvtan nem az erősséged.
2016. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem soroltál fel negatív tulajdonságot. A szeretem "a szexet" részt nem írtem, mert ha valaki ezt annyira kiemeli, az számomra negatívumként hat. Nem a tény, hanem az, hogy fontos kiemelni. A leírtak alapján párkapcsolati szempontból nem vagy ideális, ugyanis aki nem teljesen papucs, azzal rengeteg lenne a konfliktus ami hosszú távon nem jó. De nem csak a rosszat akarom kiemelni. A külsődre nem tudok mit mondani, rendben van. A pörgés nálam pozitívum, a könnyen ismerkedés is jó pont, igényes vagy a leírtak alapján. Összességében ez a véleményem, természetesen ha ismernénk egymást akkor sokkal pontosabb véleményt is tudnék írni.

18F

2016. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
54%

Hát én nem fiú vagyok, de azért, ha nem gond, én is válaszolok.

Szóval. Egyetértek az előttem lévő válaszírókkal. Nem írtál magadról rossz tulajdonságot. Lehet, hogy szép vagy, de annyira vagy egoista. Bocsánat, nem akarlak megbántani, de ez a mondatrész: "szeretem a szexet", szerintem nagyon gáz. Ki ír ki ilyet? Nekem, ha fiú lennék se jönnél be...

2016. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Nyelvezet és utalások alapján egy "gettós" romalányra számítanék élőben.


Gettóságra utaló jelek: A "seggű" kifejezés használata, "szókimondó", "határozott", "1000 fokon pörgök..."


A külső pedig pont illik a kisebbséghez: "dió barna bőr"...

2016. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Külsőre egész biztos, hogy tetszenél, mivel szinte mindig a sötétebb szem, sötétebb hajú lányok jönnek be.


Belsőre ennyi alapján jó fejnek tűnsz, szeretem a pörgős lányokat.

Viszont a "szeretem ha én vagyok a főnök" típusú lányok valahogy nem igazán illenek hozzám. Mivel senkinek nem hódolok be, soha nem hagyom, hogy bárki főnökösködjön rajtam. Egy kapcsolatban az egyenlőség híve vagyok. Nem nyomok el senkit, de azt se hagyom, h elnyomjanak.

2016. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Diavolino44 ***** válasza:
62%
Bocsi, de nagyon nem. Szinte tökéletesen az ellentéte jön, be belsoleg. Külsőleg meg igy nehéz bármit is mondani, kep nélkül.
2016. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Nálam ez bukó: "ha valamit kitalálok annak úgy kell lennie." - a többi semleges, vagy bármi is lehet.
2016. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!