Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/ferfiak mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ferfiak mi a véleményetek rólam? 👇

Figyelt kérdés
Külső: barna hosszú haj, barna szem, dió barna bőr, közepes magasságú kicsit izmos, nagyobb seggű, közepes mellu. Belső: általában 1000 fokon porgok, könnyen barátkozok, szeretek utazni, zenét hallgatni hallgatni, szeretem a szépet(cuccokat) a szexet. Azt mondják bájos vagyok. Nincs önbizalom hiányos nem is vagyok egoista. Szeretek bulizni, másokon segíteni, sportolni. Erős egyéniség vagyok, magabiztos, határozott szeretem a kihívásokat,szokimondo vagyok, oszinte, szeretem ha én vagyok a főnök, ha valamit kitalálok annak úgy kell lennie.Szerintetek ezek jó dolgok és mi a véleményetek?

2016. nov. 20. 12:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
43%
Ezek nagyon nem jó dolgok. Kicsit visszább kéne venni. Nem sokan vágyunk olyan nőre, aki főnöknek képzeli magát. :D
2016. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
43%

"szeretem ha én vagyok a főnök, ha valamit kitalálok annak úgy kell lennie" - Szerinted hány férfi szereti, ha megmondják neki, hogy mit csináljon stb. ?

Biztos vannak olyanok, de nálam tuti nem. És hiába tökéletes a megjelenésed, ha a jellemed nem visszafogott.


De azért megnéznélek, mert így leírás alapján azért nem lehet megítélni senkit, még az is lehet, hogy aranyos lány vagy!

2016. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!