Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak szerintetek az zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szerintetek az zavaró lenne, hogy ha lenne Párom akkor annak mindig szeretném kimutatni a szeretetemet?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom, de sokszor gonolok arra, hogy ha majd lesz valakim, akkor azzal éreztessem, hogy mennyire szeretem. Szóval szeretném meglepni a másikat valami aprósággal, közös programot csinálhatnánk néha, szeretnék hozzábújni, átölelni, puszilgatni, szeretném ha a legfőbb bizalmasa lehetnék aki támasza lehet neki. Fontos, hogy legyen neki is magánszférája, nem akarnám megfojtani majd a Páromat a szeretetemmel, de...én attól félek, hogy az amit én szeretnék..hogy ha ilyen lennék az már inkább idegesítő lenne majd :( Olyan jó lenne ha valakit szerethetnék egyszer...aki boldog lenne mellettem.


Nem lenne zavaró, ha ilyen lennék?


Ez nem lenne nem normális?


2016. nov. 21. 12:02
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ez pont olyan mint mondjuk az análszex. Csakhogy egy nagyon látványos példánál maradjunk. Van férfi is nő is aki utálja és van akinek csak ezzel együtt teljes értékű a szex. Ha összekerül két olyan ember, ahol az egyik akarja a másik nem, akkor ebből konfliktus lehet. Ha az a valaki enélkül nem érzi jónak a szexet, a másik pedig nem tudja élvezni, akkor az nem egy jó páros, és hiába van harmónia minden másban, nem fognak teljes párkapcsolatban élni.


Így vagy ezzel te is. Lehet ember akinek sok, amit adni tudsz és van akinek meg e leszel a főnyeremény. Akkor lesz jó és harmonikus a kapcsolatotok, ha a párod ilyennek szeret és fogad el.

2016. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tok normalis. Nyilvan nem mindenki gondolkodik hasonloan, de pont abbol fogod tudni hogy a megfelelo emberrel vagy, hogy neki is ez lesz a termeszetes. Szoval ne akarj megvaltozni, csak mert van aki kirohog, hogy ez hulyeseg. Mert nem az.
2016. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok embernél alap !


De van aki nem szereti a túlzott kontaktot.

Bízz benne, hogy olyat találsz magad mellé, aki szintén ilyen típus. Nyugi, olyan több van.;)


Igaz, nő vagyok. :D

2016. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy is kimutathatja az ember a szeretetét, hogy nem csüng 24/7 a másikon. Csak egy példa, de ha pl. nagyon sokszor mondod ki, hogy "szeretlek", az egész kiüresedik, egy már szinte elvárt konvencióvá csökken -- semmi értelme.


Amúgy persze, ha szerelmes vagy, nagyon szeretsz a másikkal lenni. Te viszont még nem vagy az, de teljesen "rákészültél". Engem zavarna, ha valaki ennyire ragaszkodó lenne.

2016. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszene
2016. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, én is hasonlóan szeretnék hozzáállni, ha lesz barátnőm.
2016. nov. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Adna az élet utamba egy ilyen barátnőt, összehugyoznám magam örömömben, mint egy kutya. :D
2016. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!