Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg amikor a gyerekek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg amikor a gyerekek felnöttek és kirepültek otthonról, és újra ketten marad a házaspár, mérlegeli a kapcsolatát és ha ugy van lelép valamelyikük? Ezt figyeltem meg az ismeretségi körömben.

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 12:11
 1/3 icu75 ***** válasza:
100%

Igen elég nagy számban van ez a jelenség de szerintem,ezt nem akkor mérlegelték hanem már úgy voltak hosszabb időn keresztül kapcsolatban,hogy tudták nem jó.

Sok pár elhidegül egymástól mert abba nem fektetnek energiákat hogy egy pár maradjanak,megy a mókuskerék,meló- gyerek-háztartás stb.

Ráadásul pont mikor kirepülnek a gyerekek akkor jön a "kapuzárási pánik"

2016. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ők azt beszélik meg, hogy már csak a gyerekek miatt vannak együtt. Ezért lesz vége, ha ők felnőnek.

Ahol a házasságban nincs komoly gond, ott ilyenkor jönnek a "második mézeshetek", övék a lakás, nem kell figyelembe venni senkit, újra elkezdenek "élni". Több pénz is marad, úgyhogy van miből.

2016. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy fentebb írták. Ha a kapcsolatot eleve csak a gyerekek tartják össze, akkor ez lesz a vége...

De ha megmaradnak párnak, férfiként és nőként kezelik egymást, akkor jöhetnek az újabb mézeshetek... a környezetemben több ilyen pár is van, akik ötvenes éveik elején, felnőtt gyerekekkel olyan szerelmesek, mint még tiniként se voltak szerintem.

2016. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!