Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha egy fiú edz és felrak magáról az internetre feszítős képet?

Figyelt kérdés
Akár csak ety bicepszet,vagy egy teljes pólónélküli képet.

2016. nov. 21. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez igen gyakori, magában még nem jelent semmit. Milyen a pasi jelleme egyébként?Szerintem annak van jelentősége!
2016. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolso mondja. En is edzem, kepet is felteszek, de nagyon rossz termeszetem van. Edzotarsam is feltesz magarol kepet, es o laza es jofej.
2016. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Azt hogy melózott a közösségnek és most szeretné ha megdícsérnék érte. Innen látszik nem az egészsége motiválja.
2016. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

KVAGÁZ

22/L

2016. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Pont azt, mint a fürdőszobai tükörbe csücsörítős "nőkről".
2016. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem gáz lenne. Egyből az jut eszembe az ilyen képekről, hogy mást nem is tudsz felmutatni csak a konditeremben edzett izmaidat. Ez ugyanolyan, mint amikor egy nő selfieken csücsörít és kirakja a melleit, meg az erősen sminkelt arcát.

Ha már mindenképp láttatni akarod a testedet, inkább tegyél fel olyat amin kicsit feszülősebb ing van rajtad. Ezen keresztül is látszik, hogy izmos vagy, de mellette elegáns is.

26/N

2016. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem az én világom a magamutogatás, engem hidegen hagyna.
2016. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Számomra negatív dolog. Alapból nem szimpatikusak azok az emberek, akik az emberek arcába tolnak mindent, ami esetleg baromira nem is érdeklik őket. Igazából azt sem értettem soha, hogy minek kell minden szart kiposztolni magunkról. Akit érdekel, azzal meg lehet osztani privátban vagy akár csoportban is, de minek mind az 500 ismerős képébe nyomni?
2016. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy csendes,visszahúzódó,de népszerűségre és elismerésre vágyó fiú
2016. nov. 21. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
"Hú, ez a pasi izmos a facebook-os képén, meg akarom ismerni!" - said no one ever :D
2016. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!