Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számítsak így később?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak így később?

Figyelt kérdés
A történet a következő: édesapám kórházba került súlyos betegséggel, hétvégén megyünk meglátogatni, kérdeztem a barátomat, hogy jön-e ő is, mire az volt a válasza, hogy inkább nem, mert nem szereti a kórházakat és különben sem tudna ott mit csinálni, csak ülne és nézne ki a fejéből. Eléggé rosszulesett, mert jön a nővérem és vele a párja is, aki nem csinál ebből gondot, hogy most menni kell látogatni, sőt, ott segít, ahol tud. Jólesne, ha az én barátom is ott lenne mellettem,kicsit olyan érzésem van, mintha csak a jó dolgokból akarná kivenni a részét, a rossz meg nem érdekli. Mind a ketten 27 évesek vagyunk, 10 hónapja vagyunk együtt, jó ideje gyakorlatilag együtt élünk. Most elbizonytalanodtam, hogy talán a jövőben sem számíthatok majd rá? Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy én reagálom túl, vagy lehet alapja az aggodalmamnak?

2016. nov. 23. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az én barátom édesanyának az anyukája került korházba és elkisértem őket, nem id volt semmi gond amég be nem néztem a szobába ahol vagy 6 öreg néni nagyon roszbállapotban volt...pánik rohamom lett. (Vakószínűleg azért mert már nem egy családtagom halt meg a szemem láttára) nem haragudtak meg hogy utánna ki mentem a korházból. Lehetséges hogy neki is volt rosz élménye ésbazért nem akar menni.
2016. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld ezt meg vele, de egy dologból nem lehet levonni egy életre szóló következtetést még.

Lehet, hogy ő nem gondolt abba bele, hogy ezzel megbántott, mond meg neki, hogy azt szeretnéd, hogy elkísérne, mert így is szomorú vagy édesapád súlyos betegsége miatt.

2016. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!