Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zárjam le magamban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjam le magamban, hogy ne zavarjon végre?

Figyelt kérdés

Hét éve kezdtem el ismerkedni egy lánnyal. Minden jól alakult, majd gyökér voltam és összejöttem a nővérével.. később természetesen szétmentünk, közünk nem volt egymáshoz. Ennek a szakításnak kb 6 éve. Azóta "nem bírom feldolgozni", hogy mekkora hülye voltam, és nem azzal jöttem össze, akivel akartam. (most abba nem megyek bele miért, hülye voltam és kész).


Azt gondolom, ez volt életem legnagyobb hibája. Tavaly beszélgettem erről a vele, akkor végülis úgy éreztem, hogy azért nem akar belemenni kapcsolatba, mert ugye a nővérével voltam. Ezért gyakorlatilag nem is hibáztatom, én is ki lennék akadva szerintem fordított esetben. Viszont azóta is nagyon jóban vagyunk, és tökre úgy érzem, hogy amúgy számára én se lennék közömbös.


Gyakorlatilag nem bírom kiverni a fejemből. Vele fekszek és kelek, amikor nem dolgozok, akkor is ő jár a gondolataimban. Hogyan lehet túltenni magam azon, hogy ez nem fog összejönni? Voltak azóta kapcsolataim, mégis mindig ez a lány jár a fejemben..


2016. nov. 23. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt mondom hogy egy próbát megérne, hogy kialakuljon köztetek a dolog. Vagy ha összeillenétek, és mind a ketten akarnátok a kapcsolatot, akkor kit érdekel, hogy előtte a nővérével voltál együtt? Az a lényeg, hogy egymással jól érezzétek magatokat, és ne másoknak akarjatok megfelelni, meg hogy "nem illik mert a nővérével voltál" stb.


Ha csak a nővére lenne az akadály megint, akkor nyugodtan megmondhatod neki, azóta eltelt már jó idő, és úgy érzed, hogy ennek ellenére is működhet köztetek a kapcsolat, ha a lelke mélyén ő is azt kivánja, hogy együtt legyetek.


Ha meg már nem akar téged, akkor az kellemetlenebb, de legalább megpróbáltad, ebben az esetben (meg ha már nem próbálkozol) csak az maradhat, hogy megpróbálod függetleníteni magadat tőle.

2016. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!