Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyannal, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal, akinek mentális betegsége van?

Figyelt kérdés
Például gyakran depressziós, sokszor beszél magában, autista, hiperaktív, anorexiás vagy skizofrén.

2016. nov. 25. 07:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Egy rejtett személyiségzavar sokkal többet árt a családnak/párnak, mint egy kezelt diagnosztizált mentális betegség.
2016. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Nekem is van, és tudom, hogy egy időben, mikor még nem voltak kontroll alatt a dolgok, pokollá tettem a párom életét.
2016. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2016. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Depresszióssal igen, skizofrént nem vállalnék még egyszer.


Szerintem ha az ember alaposan utánanéz a témának, és nem magát meg a társát okolja a betegségért, akkor működhet a dolog.


Bár nehezen tudom elképzelni, hogy aki tudatában van annak, hogy pl. depressziós, és érzelmileg üresnek érzi magát, az akarna randizgatni, szóval nem tartom túl reálisnak a kérdést.

2016. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Termeszetesen
2022. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!