Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a lányoknál az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a lányoknál az, hogy "helyeske vagy"?

Figyelt kérdés
Nem helyes, de nem is csúnya? Vagy mit?
2016. nov. 25. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Azt, hogy még mindig 14 éves agyilag.
2016. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem vagy ronda, de nekem nem tetszel.
2016. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kedves, aranyos, cuki vagy, de neki nem jössz be.
2016. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De tetszem neki, mert badoon ő lájkolt be engem és írt is.
2016. nov. 25. 18:58
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Badoo-n ez már akkor azt jelenti, hogy bejössz neki?

Ne lovalld bele magad, mert ez azt jelenti, hogy nem akar veled együtt lenni, szerintem kár ilyen nőre pazarolni az idődet, nem egy őszinte megnyilatkozás.

2016. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt. Én csak azt lájkolom be, aki tetszik külsőleg. Ráadásul egy csomószor ráment a profilomra. Nem akarok vele ismerkedni, már töröltem is a profilom, csak ezen a kifejezésen kicsit fennakadtam, mert sose hallottam még, ezért tettem fel a kérdést. Neked meg nem kell irigynek lenned, amiért én tetszem valakinek, te pedig senkinek.
2016. nov. 25. 19:54
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Miért lennék irigy? Ki mondta, hogy én nem tetszek senkinek? El vagy tévedve nagyon.

De ha kész válaszaid vannak, akkor miért kérdezed meg?

A kérdésed pont azt jelenti, amit leírtunk, egyöntetűen, de ha máshogy gondolod, akkor legyen úgy.

2016. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez biztos a felnőtt kategória? :""""D
2016. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!