Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit költesz kb. a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költesz kb. a barátnődre, és ő mennyit költ rád havonta?

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 19:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg ez a legfontosabb egy párkapcsolatban?

Számolgatni akarod forintra pontosan?

És ha nem annyit adsz mint ő vagy ő nem annyit ad amennyit te, akkor szakítasz?

2016. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem néztem. Akit szeretek, annak szívesen okozok örömet. Az meg hol ennyibe, hol annyiba kerül.
2016. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok nem számolgatom de nagy általánosságban 20-25 ezret, a barátnőm semennyit se költ irányomban de magára elkölti az összes pénzét ahogy Ő mondja fosatóteára hogy fogyjon meg nagyon drága hajápolószerekre ami hihetetlen drága. Kezd megbántani avval hogy mindig elvárja hogy fizessek, de Ő ahelyett hogy valamit viszonozna ilyet drága holmikra elszórja. Legutóbb 20000 forintért vett egy narancsbőrös kenőcsöt , de mikor véletlen otthon hagytam a tárcám sajnálta rám a 200ft-ot hogy beugorjunk a pékségbe. Ezért tettem fel a kérdést, mert kezdek kiábrándulni. :(
2016. nov. 25. 19:25
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyszerű: ne fizess neki. Menjetek ingyen programokra, ha panaszkodik, megmondod, mi van.
2016. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
13%
kérdező és jó csaj a barátnőd? mert egy jó csajra simán kiadnék én legalább ennyit mint te....egy futottak még csajra nem mert azzal valszeg össze sem jönnék....ha eleged lesz majd belőle, mutass be neki
2016. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy megszokta, hogy te fizetsz neki mindent, és így már elvárja, vagyis gyakorlatilag csak szipolyoz téged anyagilag, mert látja, hogy vagy akkora balek, hogy megveszel neki mindent.

Mondd meg neki, hogy mostantól felesbe fizessetek, vagy felváltva, mert nem vagy annyira te sem eleresztve. Ha emiatt lelép, akkor egy gonddal is kevesebb...

2016. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Jól néz ki igen egy testépítős boltban eladó, de az nem azt jelenti hogy leszek a balekja. Én őszinte szeretetet akarok nem azt hogy kihasználjonak, de egyre többet gondolok arra hogy arra éleződik ki ez az egész.
2016. nov. 25. 19:44
 8/37 anonim ***** válasza:
Akkor ennek lesz most a nagy próbája, hogy mostantól arányosan fizetsz csak, és ha melletted marad, akkor tényleg vonzódik is hozzád, ha meg lelép, akkor nem, de akkor ugye mindegy is.
2016. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
19%

Semennyit. Mindketten magunknak fizetjük a saját fogyasztásunkat/kiadásainkat. Így soha nincs belőle vita, hogy ki költ kire. Szerintem ez így a legigazságosabb. :)


30/N

2016. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
39%
Szerencsére most nincs parazitám. Amíg volt, olyan havi 150 ropi körül biztos fogyasztott, de lehet volt az 200 ezer is..
2016. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!