Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit költesz kb. a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költesz kb. a barátnődre, és ő mennyit költ rád havonta?

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 19:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Belegondolva talán a párom többet költ közvetlenül rám. Van olyan hónap, hogy én költök rá többet, de talán több olyan van, hogy ő rám. Nem lakunk együtt egyelőre, ő dolgozik, én még tanulok egy fél évig. Messze lakunk egymástól, így a találkozás az utazás szempontjából sem két fillér.

Általában én utazom, azt teljesen egyértelmű, hogy én fizetem, de ugye azt nem közvetlen rá költöm. Ha megyünk valahova, akkor többször fizet ő, mint én, de igyekszem kivenni a részem belőle én is, ha hagyja. A boltba nagyjából felváltva megyünk le vagy együtt és hol egyikünk fizet, hol a másikunk.

Nálunk probléma volt az az elején, hogy ő úgy gondolta, hogy ha már ő a férfi, akkor egy étteremben mindig neki kell fizetnie, de ezt azóta részben sikerült megváltoztatni. Bár még mindig ő az, aki többször fizet.

Apróságokkal meg szoktuk lepni egymást, de itt nem kell nagy dolgokra gondolni, egy-egy csoki, vagy a másik kedvence. A szülinap, névnap, esetleg egyéb alkalom persze más téma, olyankor van valami nagyobb ajándék, de inkább ott is a gesztus fontos, mint sem az értéke.

Számszerűsíteni nem tudnám, hogy mennyit költ ő rám vagy mennyit költök én rá. Eleve minden hónapban kicsit más, ahogy éppen a pénztárcánk és az egyéb költségek engedik.

2016. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból: ha mindenki más azt írná, hogy 20-25.000-ret költ a csajára egy hónapban, míg a csaj rá semmit, akkor onnantól nem zavarna? Csak mert mindenki másnál így van?


Szerintem ne másokkal foglalkozz, ha zavar, akkor zavar: próbáld megbeszélni vele.


21/L

2016. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Utolsó: Akkor kevésbé tűnnék annyira baleknak, ha így működne a világ, de nem is az összeggel van a probléma hanem avval hogy felém még véletlenül se lenne 1ft kiadása sem, csak elvár és az érződik hogy úgy gondolja neki ez jár.
2016. nov. 26. 16:39
 34/37 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem van hogy kvázi a szolgáltatásait fizetteti ki amit Ő annak tart...
2016. nov. 26. 16:40
 35/37 omba ***** válasza:
#30, akkor mi volna jó? Szerintem az, ha nincs erre kihegyezve egy kapcsolat.
2016. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon buta vagy, ha engeded, hogy így lehúzzon :D

Én lány vagyok, nálunk úgy működik, hogy:

Kb ugyanannyit megyek én hozzá, mint ő hozzám. Nagyjából ugyanannyiba kerül az én benzinpénzem+vonatjegyem, mint neki a benzinpénz (én nem mindig kocsival megyek)

Ha kajálunk valahol, akkor felváltva fizetünk, bár ő ragaszkodik hozzá, hogy többször fizessen.

Ha moziba megyünk, egyikünk veszi a jegyet (általában én, megveszem előre, mert pillanatnyilag csak nekem van kártyám + az én telómon meg tudjuk mutatni a jegyet belépéskor), a másik a nasit, nagyjából ugyanannyira jön ki. A kaja kicsit olcsóbb, de úgyis barátom kocsijával mászkálunk ha együtt vagyunk, szóval kb ugyanannyi lesz végeredményben.

Ha bevásárolunk házibulihoz kaját-piát, felváltva fizetünk.

A fogamzásgátlómat magamnak veszem.

Ajándékozni apróságokat szoktunk, a legdrágább ajándék köztünk 6ezer ft volt, de az tényleg extrémnek számít.

Nyaralás/egyéb fizetős programok: egész évben dobálunk közösen pénzt egy perselybe, mikor melyikünknek jut eszébe. Nem figyeljük, hogy ki mennyit tett bele. Van, hogy épp csak egy ezresem van pluszban, akkor azt tobom bele, van hogy egy tízest. Nagyobb összegű közös kiadásokra, pl nyaralás, stb, ebből a "mini közös kasszából" veszünk ki, így nincs belőle gond, hogy ki mit fizessen.

2016. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Már nem húz le...
2016. nov. 28. 19:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!