Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit költesz kb. a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költesz kb. a barátnődre, és ő mennyit költ rád havonta?

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 19:18
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

*ha majd összeköltözünk,akkor felesbe fizetünk mindent.

Szülinap,karácsony,amikor ajá dékozzuk egmást.

Én sose vetetném meg a barátomml a kozmetikumokat,amikre vágyok.

Az az én saját kiadásom.

Nem.értem azokat a nőket,akik ezt elvárják a párjuktól

2016. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
3%

Nem csak az a nő a szép,aki vagyo okat költet magára.

Persze irigylem ezeket a nőket,mindig tökéketes smink,drága ruhák.

De egértelmű,lesüt róluk,hogy nem.dolgoztak életükben semmit. A seg.k alá toltak mindent a szüleik és a pasijuk.


A férfiak meg csak rájuk figyelnek fel.

Mert ők a feltűnőek. Esélyük sincs az átlagos,„ csoró” lányoknak párt találni.

2016. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 omba ***** válasza:

#22, nem úgy van az.... valahogy én nem állnék szóba egy testépítőboltos eladóval - igaz olyan boltba se járok.

:D

2016. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
56%

#20, ne rezegjél, hokigyuri, egy kiszabott kispályás lúzer vagy :D

Nincs még annyi pénzed se, hogy egy jobbféle golddiggert eltartsál, mint mondjuk vajnatimike, kb. prolisztáni pesterzsébeti fittness termes pultosp*csára talán futja a minimálbéredből, havi egy fodrászt kifizetsz neki, meg magadnak megveszel egy doboz fehérjeport, aztán parizeres kenyéren élsz a hó végéig, de nem baj, te vagy élet császára :D


Annak meg, hogy nőm veled fog félrekúrni, 0 az esélye. Tudod, hogy miért, te szellemi tolószékes? Mert nincs nőm. Mert nincs rá szükségem, hogy egy állandó ribit tartsak ki, mert veled ellentétben én nem közmunkán szedegetem a csikket minimálbérért, ezért annyi luxusk-rvát vágok tele, amennyit csak kedvem van :D

2016. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
67%

#24 lényeg hogy neked van zséd, TE VAGY A SZTÀR, menô SZTÀR.

Taníts mester,te vagy a kiràly,luxusprostizol de jó neked te milliàrdos.

Csak nem te vagy Andy Vajna jobb keze? :)

2016. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

mi havi pár ezer forintnál nem költünk többet a másikra

inkább sok apróságot veszünk a másiknak

25L 39F

2016. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok jöttek. Köszönöm a válaszát mindenkinek. nem az összeg bánt a dologban, hanem az hogy az ő pénzéből 100ft-ot sajnálna rám azt érzem, és ez így nagyon nem jó nem természetes. Teszek vele egy próbát aztán ha megbukik mehet keresni magának új balekot.
2016. nov. 25. 21:54
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de többet költök a barátomra, mint fordítva, mert jobban keresek nála. Nem zavar, mert tudom, ha fordulna a kocka, ugyanúgy ő is szívesen költene rám - volt már erre is példa. A másikon élősködést mindkét nem esetében visszatetszőnek tartom.
2016. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
44%
Olvasva az ilyen kérdéseket tulajdonképpen elkezdtem hálás lenni azért, hogy nincs egy vérszívó pióca barátnőm. :D
2016. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
59%

Pont azon szoktam gondolkodni, hogy amikor valaki összejön egy nagyon pénzes valakivel, akkor hogy történik az egész?


Ha mondjuk összejövök Leo DiCaprio-val, és azt mondja, menjünk el Rómába, én meg csak nézek, hogy Leo, nekem arra nincs pénzem, akkor ad? Mert én nem tudnám elfogadni. Visszafizetni nem tudnám sehogy, ha meg esetleg perverzkedni akarna cserébe, elég prűd vagyok.


Amikor meg hasonló kategóriában keresnek az emberek, azt végképp nem értem. Mondjuk szerintem ha az egyik keres 150 ezret, a másik meg 300 ezret, az azért rosszabb, mert a 300 ezer sem sokkal több. Úgy értem, hogy ha mondjuk keresnék havi 1 millió eurot, abból simán eltartanék bárkit, mert aprópénz lenne. De alig több pénzből...

2016. nov. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!