Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit ér egy barátnő havonta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ér egy barátnő havonta?

Figyelt kérdés
Magyar forintban kifejezve te mennyit költenél a barátnődre maximum havonta, abban az esetben ha a lánynak nincsenek feléd egyáltalán kiadásai. Én úgy gondolom hogy 15000Ft-ot gondolkodás nélkül költenék havonta egy lányra akivel szeretjük egymást a felső határ meg valahol 20-25e forint. Ti ezt hogy gondoljátok? itt lehet vitatkozni

2016. okt. 7. 10:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit öszintén szeretek nem számom fel,hogy mennyit költök rá, mert amit adok azt tiszta szívből adom azért,hogy örömet szerezzek annak akit szeretek. Vagy te,hogy gondolod megmondod,hogy bocsi ebbe a hónapba már túl léptük a rád szánt összeget így nem veszek neked csokit?
2016. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így számokban mérni elég furcsa. És hogy lehet, hogy a lánynak nincsenek feléd kiadásai? Én nőként mindig ragaszkodtam ahhoz, hogy ne mindent a párom fizessen.
2016. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy gondolom, hogy (minden provokálás nélkül) te nem lehetsz normális ember, ha ez a kérdés megfordult a fejedben.


Nincs ilyen, hogy mennyit ér egy barátnő, értelmes ember nem is gondol ilyenre.

2016. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
8%
Max egy ezrest.
2016. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
52%
Viszont azt Ne gondold hogy barátnő nèlkül jobban kijössz anyagilag. A prosti se olcsó, főleg ha minden héten akarnál k*rni!
2016. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek a #3as kommentelővel.Ha költesz is valakire akkor azt azért teszed mert szeretnéd meglepni pl.Amikor én vettem valamit akkor nem azt néztem hogy mennyibe kerül hanem hogy a lány örülni fog e neki és hidd el annál nincs jobb érzés mikor átadod neki és látod a boldogságot a szemében.
2016. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
32%
A kérdés, hogy mennyit ér inkább csak a fizetett szexnél jön szóba, ha az ember szerelmes és szereti őt, mint embert, akkor ez így fel se merül. Mielőbb felejtsd el ezt a kérdést, ha igazán szereted a lányt!
2016. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
51%

Mit jelent az, hogy rá költöd? Veszel neki ezt-azt, vagy pedig elviszed közös programokra?

Bár én nő vagyok, kölcsönösen költünk "egymásra" a párommal, de amit közös programokra költünk, azt mindketten úgy tekintjük, hogy valójában MAGUNKRA költjük. Mert amikor beülünk valahova (étterem, mozi, színház), akkor nem egyedül akarunk menni, hanem megosztani az élményt egy számunkra fontos emberrel. Ha elmegyünk valahova kirándulni, pihenni, ugyanez a helyzet.

Mehetnénk egyedül is, de az nem lenne ugyanaz...

Szóval ezt az összeget nem úgy tekintjük, hogy a másikra költenénk.

Apró ajándékokat, meglepetéseket is szoktunk egymásnak venni, de ez havi pár ezer forintos összeg. A közös élményekre költünk inkább többet.

2016. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Elvont a kérdés, de kérlek titeket próbáljatok rá válaszolni összegben.
2016. okt. 7. 11:08
 10/38 anonim ***** válasza:
67%

Ezt nem lehet megválaszolni. Nagyon függ magától a nőtől, a kapcsolattól, attól, hogy mennyit keresel...

Ha például összejönnék egy jómódú pasival (nem szokásom), akkor azért elvárnám, hogy költsön rám néha nagyobb összegeket. Mert megteheti. Ha viszont tudom, hogy a barátom akár átmeneti anyagi nehézségekkel küzd, akkor kézzel-lábbal tiltakoznék, hogy költsön rám.

Van olyan barátnőm, aki azért nem szakított az amúgy erőszakos párjával, mert akkor ki venné meg a ruháit, cipőit... de olyan barátnőm is van, aki évekig eltartotta a párját, mert nem volt munkája.

Ha egy nő jól keres, akkor havi 15 ezer nevetséges összeg. Ha közmunkás, akkor a mennyekbe repítheted ennyi költéssel.

Abszolút relatív.

2016. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!