Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak pontosan mit értenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak pontosan mit értenek azon, hogy egy nő legyen "alkalmazkodó"?

Figyelt kérdés
Számtalanszor olvastam már az oldalon az "ideális belső női tulajdonságok" kérdéseknél.
2016. nov. 26. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom, hogy úgy táncolj, ahogy ő fütyül, arra értette.
2016. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Azt kb. hogy szó nélkül el kell tűrnöd minden dolgát.

Ugye fiúk?


Most jönnek a tagadások. :)

2016. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Azt jelenti, hogy ők maguk képtelenek alkalmazkodni, és te ugrálj úgy, ahogy ő fütyül, és csak van bármibe is beleszólásod, ha engedi.

Aki ilyent kihangsúlyoz, azt jobb nagy ívben kerülni.

2016. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Nos, nem.... Egy nő ne alkalmazkodó legyen, hanem kedves és odaadó.

Cserébe azért amiért én erős és szilárd vagyok.

Ennyi.

2016. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet azért cserébe, mert te is kedves és odaadó vagy?
2016. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lol, pár ilyen kérdést olvastam már és nem igazán láttam ezt az alkalmazkodós szöveget. De gondolom arra gondolnak, hogy alkalmazkodjanak. Egy normális kapcsolatban mindkét fél alkalmazkodik.

Amit pedig az előttem szóló megkeseredett nők írtak... Szánalmasak.

2016. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%

Ez a "seggnyaló"- kifejezés szebb megfogalmazása. Az önző férfiak dobálóznak vele előszeretettel. Szerintem ha két ember szereti egymást, kimondás nélkül is tesznek egymásért, és alkalmazkodnak.


22/N

2016. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!