Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legkedvesebb dolog, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legkedvesebb dolog, amit a másik nem nyújtott neked?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem nyújtott, ja...
2016. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Nem értem a kérdést... Nem lehet egy egész nemet egy kaptafára venni. Most az, hogy xy nyújtott nekem egy kedves dolgot, attól még ez nem vonatkoztatható minden férfira, főleg hogy másvalaki az ellenkező nemből meg lehet bunkó volt velem. Ugyanígy, rengeteg kedvességet kaptam már nőktől, de ugyanígy vannak akik az ellenkezőjével "ajándékoztak" meg. A kedvesség nem nemfüggő.


Mit értünk kedves dolog alatt egyáltalán? Vagy pl a "másik nembe" az apukámat is beleszámolhatom, hiszen ő tette velem életem során a legkevesebb dolgokat...?


Most lehet én bonyolítok túl mindent de ez a kérdés nekem zavaros.

2016. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legkedvesebb dolgokat*
2016. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyik a legmagasabb épület, ami sosem épült meg?


Körüldelül ennyi értelme van a kérdésnek.

2016. nov. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Éveken át tartó hűség.

N

2016. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néhány pár gyönyörű mell - mindegyik pár mell csodálatos nőhöz tartozott.
2019. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!