Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek itt a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek itt a férfiak?

Figyelt kérdés
Miért küldözget némelyik férfi csúnya,trágár szavakat privibe egy nőnek? Mitől jó ez neki,hogy számára idegent lehord mindennek? Élvezi,ez valami kielégülés nála? Vagy csak simán az agyával van baj?
2016. nov. 27. 20:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Levezeti frusztráltságát a csajokkal szemben.
2016. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
Sok a hülye nő is, aztán ha valaki túl sok fost kapott az élettől, akkor már háborúban áll az egész világgal ott meg már nem nézed kit lősz.
2016. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
ezeknek a férfiaknak csak itt nagy a szája,élőbe behuzzák fülüket facukat,kétszínű nyomik
2016. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
35%

Engem csak az érdekelne kinek-miket írtak eddig :D

Leírhatnátok ti is, a legjobbnak még egy nyereményt is fel tudok ajánlani!

2016. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

En azután kaptam ilyen üzenetet, miután tanácsot adtam, h hogyan csajozzon az illető. En mar nem csodálkozom, kitapadztaltam, h itt gyk. -n van egy kor, akiknek akkoris büdös r*ngyo lesz minden no, ha valami csoda történik.

Ok mar menthetetlenek, képtelenek belátni, h esetleg bennük is lehet hiba. A vegletek emberei.

Nyilvan erre a kommentre is fog replizni valamelyik, es megmagyarázni, h miert en vagyok az agyhalott, amiért neki nincs es / vagy soha nem volt nője.

2016. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%
Kar, h torlodott, amit Gotland irt, mert baromi sok igazság volt benne... :)
2016. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
Én sem értem, hogy miért nem a Cleverbot nevű alkalmazással teszik ezt.
2016. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoktam a GYK-s lányokra ráírni, főleg lehordó, primitív üzenetet nem. Van egy alap "bunkós"/"bunkózós" stílusom privátban, de azt nem sértegetésre alkalmazom. (A sértegetést meghagyom a hozzászólásokra, mert azt mindenki látja.)
2016. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
4. Bemásolni nem lehet,még ha beillesztek @ jelet,akkor sem engedi a modi! Akkor gondolhatod! Esetleg a nevüket lehet kiírni,ki az ilyen agyhalott! :)
2016. nov. 27. 21:06
 10/30 anonim ***** válasza:
#8- en toled sosem kaptam meg ilyet, ez igaz. Viszont az iszákos hajoskapitanytol igen.. :D persze nem ez a neve, de aki mar kapott tole, az tudja kire gondolok...
2016. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!