Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megharagudott rám, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megharagudott rám, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek elmondtam egy elég nagy baklövésemet, amit még tavaly követtem el. Lefeküdtem egy lánnyal kicsit durva körülmények közt. Ő volt az első nekem. A párommal 4 hónapja vagyunk együtt és most mondtam el. Haragszik rám, mert eddig nem mondtam el, mivel féltem, hogy elveszítem és el akarom temetni a történteket. Azt mondja, már a kapcsolat elején el kellett volna mondanom neki. Ti mit gondoltok róla? Ha el akartam volna titkolni, most sem mondtam volna el, igaz, rákérdezett, de hazudhattam volna. mivel hozhatom helyre? A párommal még nem feküdtünk le egymással, azt mondta, hogy biztos addig akartam várni, amíg megkapom, aztán nem számít, hogy mi lesz. Ez nem igaz, nagyon szeretem és nem tudom, mit csinálnék, ha elveszíteném.
2016. dec. 1. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szoval megeroszakoltad, ha errol lenne szo en otthagynalak.
2016. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dehogy erőszakoltam meg :DD
2016. dec. 1. 22:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Dehogy erőszakoltam meg
2016. dec. 1. 22:24
 4/9 Nem mondod :D ***** válasza:

Fejtsd már ki bővebben, hogy mit értesz "kicsit durva körülmények" alatt....mert kb attól függ az egész. Hisz ha a lány is benne volt, akkor a párodnak SEMMI KÖZE HOZZÁ, ugyanis, akkor még nem jártatok, szóval kuss a neve.

25/N

2016. dec. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csak ürügyet keres a szakításra.
2016. dec. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Missi_Key ***** válasza:

mi a kicsit durva körülmény?

és jártál már a mostani barátnőddel akkor?

2016. dec. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nyilvános helyen szeretkeztem. Egy parkban éjszaka a sötétben. Őt akkor még nem ismertem. De csak most mondtam meg neki. Azóta is bánom, amit tettem, de megtörtént. Azért haragszik rám, mert eddig nem mondtam el neki.
2016. dec. 2. 12:54
 8/9 Missi_Key ***** válasza:

nem értem mi köze hozzá.

ha azért haragszik aki vagy vagy aki voltál akkor miért van veled?

2016. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nem mondod :D ***** válasza:
Hát ha ez durva körülmény, akkor én meg sem szólalhatok :)))))
2016. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!