Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan életkor, mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan életkor, mikor a férfiak már inkább úgy keresnek párt, hogy a jövőre terveznének vele és nem csak kalandot, komolytalan dolgot szeretnének?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én sose kerestem úgy párt, hogy ne gondolnám vele komolyan. Ez hozzáállás kérdése, nem életkoré.
2016. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag minden életkorban találsz ilyet. Sőt, ahogy elnézem, manapság 25-30 között több pasi vágyik erre mint csaj.
2016. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16 éves korom óta ilyen lányt keresek. 23/F
2016. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Arra azért figyelni kell a 30 körülieknél, hogy milyen indíttatásból akar komolyat azért, hogy később ne legyenek meglepetések. Nagy különbség van aközött, amikor:

1. a szülei tolják a kis tapasztalatlan óriásbébit egy házasságba, sőt a szülők udvarolnak a naív lánynak, a fiúgyermekük helyett,

2. saját lelki meggyőződésből, tehát lelki érettségből és akár magányérzet miatt, amely azzal is jár, hogy valószínűleg egy ideje már albérletlen lakik, így független döntései vannak a magánéletét illetően.

2016. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

20 éves kor felett ez már nem kor kérdése.

Van, aki 60 évesen még a fiatal pipiket kergeti, hátha sikerül elkapnia egy menetre, és van, aki 20 évesen minden barátnőjében élete párját keresi.

2016. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, és mindig is komoly kapcsolatokban gondolkozom, csak ugye ez kevés..., ahhoz a másik fél is kell.
2016. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak. szerintem 25 -től felfele már kinövik azt a dedós szintet, bár nem mindenki.
2016. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ehhez nincs köze az életkornak.

Saját példám:

Már 18 éves koromtól egészen a legutolsó kapcsolatom végéig komoly kapcsolatban gondolkodtam, és azzal a lánnyal terveztem a jövőmet, akivel épp együtt voltam.

De már kiégtem ebben, hogy én komolyan gondolkoztam és cselekedem, a csajok meg nem. Illetve ők csak szavakban voltak komolyak, tettekben nagyon nem.

Úgyhogy mostmár egyáltalán nem tervezek komolyan. Sőt, sehogysem tervezek semmiféle párkapcsolatot. Egyetlen dolog érdekel már csak, amit a nőktől kaphatok, a szex.

2016. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól írták, nem életkor függvénye a dolog. Én pl. kamaszkorom óta egészen pár évvel ezelőttig, kb. 22 éves koromig akartam gyereket és komolyan terveztem a dolgokat. Most már se gyereket nem akarok, se komolyan nem tervezem.
2016. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem életkor kérdése, én még 34 évesen sem tudok komolytalanba belemenni.... Sajnos...
2016. dec. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!