Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz dolog amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz dolog amit csinálni akarok? 25+f

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány,de van fiúja igaz 1 éve se járnak,ráadásul nem nagyon stimmelnek egybe,Meg amikor együtt látom őket csak ülnek egymás mellet és nem szólnak egymáshoz vagy csak mobiloznak! Jó lehet otthon más a helyzet,de én ezt látom! Viszont én a tűzzel akarok játszani ,ezért elkezdtem a lányhoz kicsit közel férkőzni(udvarolni neki még egyenlőre nem konkrétan!).Az a tervem,hogy szétváljanak és talán magamhoz tudnám vonzani.Talán lehetne esélyem?

2016. dec. 3. 00:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Ne őket akard szétválasztani, hanem a csajt meghódítani. A kettő nagy különbség. :)
2016. dec. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Ribi vagy.
2016. dec. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ne őket akard szétválasztani, hanem a csajt meghódítani. A kettő nagy különbség. :)

ez a válasz tetszik és van ötleted? :)

2016. dec. 3. 00:13
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Látom gerincosztáson te sem vettél részt.
2016. dec. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2/3 nem értem a kérdésed ha ki vagy akadva a világra meg az emberekre akkor ne itt írj hülyeségeket!
2016. dec. 3. 00:13
 6/22 A kérdező kommentje:
Szerelembe és háborúba nincsenek szabályok!
2016. dec. 3. 00:17
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Tessék, ezek a mai "férfiak"...
2016. dec. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Végül is megpróbálhatod elhódítani, mert ha sikerül, akkor nem volt jó a kapcsolatuk, és nem szerette igazán a srácot a csaj. Ha meg mégis tök jól működik köztük minden, és szeretik egymást, akkor úgyse tudod elhódítani a csajt. Csak ha visszautasít, akkor vedd tudomásul, és állj le.
2016. dec. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod valaki még Inteligens ebbe a szűk világba :) énis így gondoltam! És soha nem voltam tolakodó vagy olyan akinek nem ért a szó


UI:egy nő szájából hallatszotok ez a mondat,hogy az 1. egy év még nem jelent semmit az csak az ismerkedés vagy mehet tovább vagy nem !!!

2016. dec. 3. 00:26
 10/22 anonim válasza:
69%
Ne lepődj meg ha beverik a képed!!!!
2016. dec. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!