Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy ezután nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy ezután nem szeretem a páromat. Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
A párom ki szerette volna próbálni az anális szexet.Ő már tapasztalattal rendelkezett ex barátnővel csinálta. Belekezdtünk és nagyon rossz volt,kértem hogy hagyja abba. Be is fejezte, és azóta hogy fájt megváltoztak az érzéseim iránta. Úgy érzem,mintha kiábrándultam volna belőle. Hogyan beszéljem meg vele? Mitől lehet ez?
2016. dec. 3. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Mert rossz volt. De ennyire kiábrándultal belole emiatt?

Tenyleg abbahagyta egyből? Nem erőltette utana, h próbáljátok ujra? Azota normálisan kezel? Mielott belementem gyakran mondogatta vagy tett olyan megjegyzést, h béna vagy, ha nem próbálod meg vele?

2016. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen abbahagyta. Amúgy nem lekezelő vagy hasonló. Én sem értem de azóta valami megváltozott bennem.
2016. dec. 3. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Elvesztetted a bizalmat felé, és oda a vágy is.

Beszélj vele erről!

2016. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Tisztazd magadban. Ha amugy tok normalis veled es nem utalgat sehogy sem arra, h nem sült el jol a dolog, akkor talan teged érintett érzékenyen ez.

Anno az en párom is feldobta, h próbáljuk ki. En nem szimpatizaltam vele, de kíváncsiságból belementem. Mar az elso korben kertem, h ez nem jo, eleg.

Elfogadta, mondta, h oke, van ilyen. " vissza váltottunk" rendes szeretkezesre, ami jol sült el.

Utana poenkodasbol feldobta egyszer egyszer, de mivel ismerem ot, h mikor " dili" , mikor gondolja komolyan, ezert csak viccelodtunk vele inkabb. De komolyan soha többé nem állt elo vele. Bennem nem hagyott sérelmet, meg úgysem, h tudom volt olyan nője, aki kifejezetten igy szerette.

Biztos, h amugy minden rendben köztetek es ez nem csak egy pont volt az i-re?

2016. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez NEM ok, csak egy jó kifogás.

Ülj le és gondolkozz el, MIÉRT nem szereted őt IGAZÁBÓL!

2016. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!