Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a páromnak emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a páromnak emiatt kiakadni és vitatkozni?

Figyelt kérdés

2hónapja költözött haza Németországból ahol ő főzőtt,takarított stb ráadásul ott is dolgozott 7napból 6ot 14órát naponta.

Mióta itthon van egyszer sem főzött hanem én főzök vagy anyukám küld vacsit.

Holnap pihenés és gondoltam főzök és közben takarítok és megkértem hogy a szobában porszívózzon és mossa fel a padlót.

Én a fürdőbe konyhába sepertem meg mostam fel a szobába meg kisuroltam a szőnyeget kb 10 perc alatt hogy holnap ne keljen csak a konyhába kelljen nagyjából felmosni stb és a lényeg hogy elkezdett kiabálni mert jövőhét keddre szabadnapot kaptam hogy akkor dolgozzam ki magam mert ő jövőhét szombaton nem csinál semmit.

Egyébként az új munkahelye a párom szerint nem pörgős szóval nem értem a lustaság okát. Kertes házba lakunk de mint férfi az udvaron sem tud magával mit kezdeni hanem csak a tv meg a telefonos játékokkal üti el az idejét. Én is dolgozom a derekam is fáj mert volt gerinc műtétem még is eltudom látni a feladatokat hogy itthon ne a piszkokba legyünk.


2016. dec. 3. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy sok ferfi ugy gondolja ha nő van mellette,akkor minden a nő dolga... te tudod hogy mit tűrsz el neki...
2016. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!