Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen, aki egyáltalán nem látja, mitől nőies vagy férfis valaki?

Figyelt kérdés
Természetesen vannak tulajdonságok, amelyek szimpatikusak, és vannak, amik kevésbé. Nem is feltétlenül állandóak ezek, mármint nem feltétlenül lógnak így önmaguktól a levegőben, hanem az adott emberhez társulnak. Ugyanakkor én igazából nem nagyon értek egyet egyetlen olyan kijelentéssel sem, hogy a férfiak ilyenek, a nők olyanok. Igazából nem is tudom nagyon meghatározni, mitől lesz valaki férfias vagy nőies, de az biztos, hogy ami idegesít egy férfiban, az idegesít egy nőben is, és fordítva.
2016. dec. 8. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én se értek egyet azzal, hogy a nők ilyenek, a férfiak olyanok. Ezeket a hülyeségeket csak a társadalom erőlteti ránk.
2016. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, várok még továbbiakat.
2016. dec. 8. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevesen vannak, akiknek nincs elképzelésük a nőies és férfias tulajdonságokról.
2016. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Van kedve leírni, számodra melyik milyen?
2016. dec. 9. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!