Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztályo belüli járás? Vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztályo belüli járás? Vélemény? (lent. )

Figyelt kérdés

voltam osztálytársam házibuliján ahol két osztálytársam összejött és nekik tökre nem zavaró h osztálytársak a következö bulin én jöttem össze egy másik fiuval (járás szinten)azóta nem voltam suliba me szünet van deee vajon ez így mködhet??


16L


2010. máj. 1. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindjárt megtudod... :)
2010. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

én is összejöttem az osztálytársammal,három hónapig tökéletesen működött a dolog,de utána uhh.

Miután szakítottunk,minden nap láttuk egymást,ami nem segített,aztán az ex összejött egy másik csajjal a suliból,minden nap láttam őket a folyósón smárolni,szóval nekem elég szar volt.

de azért sok sikert!:)

2010. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A mi iskolánkban is sokan járnak "családon" belül...


Én nem bírom elképzelni, hogy működhet..

2010. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem jó dolog mert hamar megunjátok egymást meg így még könnyebben összefogtok veszni minden kis butaságon (saját tapasztalat pedig én aztán a világon a legtürelmesebb ember vagyok és mindig csinált olyanokat amire kiment a hajam...), bár a sulinkban is van olyan hogy évfolyamtársak és már három éve együtt vannak.
2010. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokaz igen és is ugy voltam vele h osztálytárs tabu de 9 ik be járt egy csaj meg egy srác és majdnem 4 évig jártak...ami elég szép ..és hát nem tom próba szerencse lehet drukkolni:P
2010. máj. 1. 20:53
 6/10 anonim válasza:
Személyes tapasztalat: Működni működhet de nagyon oda kell figyelni! Nem szabad túl sokat együtt lennetek, még ha nehéz is! Illetve ha szakítotok akkor el kell viselned a képét elég hosszú ideig, ami egy komolyabb kapcsolat után elég "fájdalmas"
2010. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves előző. Miaz, hogy nem szabad sokat együtt lenniük? Ez butaság. Ha megunják egymást, azért, mert együtt vannak, akkor nem valók egymáshoz. Mi több mint 13 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel boldogan :) persze volt néhány félreértésünk, de egy kapcsolat nem attól jó, hogy nincsenek félreértések (mert előbb-utóbb úgyis lesz pár), hanem hogy képesek megbeszélni és együtt továbbjutni rajta. Figyeljetek egymásra és igenis működik a dolog, ha egymásnak valók vagytok :)
2010. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én eddigi osztályaimban nem jártak egymással, csak évfolyamból, de ott is elég rossz volt nekik miután vége lett. Osztályból én nem járnék senkivel bármennyire helyes lenne, szerintem nem működik túl sokáig. De hallottam már olyanról aki azt mondta, hogy ha igazán szeretik egymást, nem árt a kapcsolatuknak ha mindennap látják a másikat, ha pedig rontja a kapcsolatot, akkor az úgyse lett volna tartós (még egyszer: más mondta). Nekem a barátom évfolyamtársam és néha mindkettőnknek szüksége van arra, hogy ne legyen a másik az ő nyakában.
2010. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bumbi02 ***** válasza:
én a barátnőmmel 10 hónapja járok, ugyanabba osztályba járunk, és semmi hátrány nincs ebből hogy megunnánk egymást vagy tudomisén... reggel együtt megyünk suliba, szüneteket is naponta 1-2t együtt töltünk és hazafele is együtt jövünk, mégse unjuk meg egymást.. ez a megunják egymást duma csak jó sablonnak szakitási ürügynek...
2010. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az hogy házi nyúlra nem lövünk de tudjátok.
2010. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!