Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újra lehet kezdeni válás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra lehet kezdeni válás, szakítás után az életet? Kinek, hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
Pozitív történetekre lenne szükségem,mert most padlón vagyok.Sok év,közös gyerek és jött egy új nő.Borult minden.Nehezen viselem,nem látom a kiutat,magam miatt,a gyerek miatt.Maradjak 1dül,hogy minden időm,energiám a gyerekre tudjam szánni?Vagy így Rá fogok telepedni?De ha lesz új kapcsolatom,lehet az nem tesz jót a gyereknek?mi a helyes út?örlődöm.
2016. dec. 13. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, újra lehet kezdeni szakítás után az életet!


Tedd fel magadnak a kérdést, hogy így szeretnéd leélni a hátralévő életedet? Egy olyan ember mellett, aki már nem tisztel? Mert biztos vagyok benne hogy nem tisztel, hiszen ha tisztelne, akkor elmondaná a problémáit hogy azokat megbeszélhessétek. Elmondaná, hogy mi az ami hiányzik az életéből hogy változtathassatok rajta, együtt. Ha szeretne, tisztelne akkor nem másik nőben keresné meg azokat a dolgokat, ami hiányzik az életéből.


Ne a másik nőt hibáztasd! Az a másik nő buta, hogy olyan pasival létesít viszonyt, akinek családja van! Ha nem tudja, hogy családja van, akkor is buta, mert rájöhetett volna! Igaz hogy nem ismerem a párod/férjed álláspontját, de egyedül őt lehet okolni azért, hogy egy ilyen kellemetlen helyzetet "teremtett" számotokra.


Ne gondolkozz a megbocsátáson!

Semmi nem lesz már a régi. Nem fogsz tudni rá úgy nézni, mint korábban, amikor még szerelmesek voltatok.

Folyamatosan ott lesz benned a tüske, hogy más nőt érintett. Csak gondolj bele, hogy mennyivel boldogabb lennél, ha egy szerető férj lenne melletted, akire felnézel, aki mosolyt csal az arcodra, aki azt nézi hogy hol segíthet, aki imádja a feleségét.


Ne akard, hogy a gyermeketek egy olyan szülői mintát lásson, ami még az ő életére is kihatással lehet! A gyermekednek akkor lesz boldog gyermekkora, ha te is boldog vagy! Boldog szülő/szülők nélkül a gyermeked sem lesz boldog!


Kezdd újra az életedet. Találd meg az igazi párodat!


Én is hasonló cipőben jártam, de nem volt még gyerekünk. Exem akarta, én még nem. Nekünk is hosszú kapcsolatunk volt, majdnem 10 éves. Megromlott. Elmúlt a tisztelet, szeretet. Először benne. Nem tudom hogy miért. Nem őt rendelte nekem a sors! Aztán 1.5 évvel később hosszas keresés után megtaláltam az igazit. És most boldog vagyok! Még soha nem voltam ilyen boldog, és soha nem éreztem ennyire azt, hogy megtaláltam azt az embert, aki a párom, a barátom, a lelkitársam. Én csak is úgy tudom elképzelni az életemet, ha örökre ilyen marad a kapcsolatunk. Ezért mindig tenni kell, hogy ilyen maradjon!

2016. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Megoldódtak azóta a gondok? 1. válaszoló voltam.
2017. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!