Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is rendkívül sértőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is rendkívül sértőnek tartja, amikor valaki azt mondja, hogy minden nőnek csak a pénz kell?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok, könyvelőként mérföldekkel több pénzt keresek, mint a párom eladóként. Őt ez nem zavarja és engem sem. Attól viszont idegrohamot tudnék kapni, amikor valaki beszól, hogy minden nőnek csak a pénz kell. Rettentően bosszant, mert soha életemben nem voltam együtt férfival pénz miatt és nem is lennék! Alapjáraton egy nyugodt ember vagyok, de ha valakitől ezt hallom, neki tudnék menni az illetőnek. Ami a legrosszabb, hogy mindez a sok pénzéhes, dolgozni lusta nő miatt van. Az ilyen nők nem szégyellik magukat? Mást is rettentően zavar ez az általánosítás vagy csak nekem kellene nyugtatót szednem? :)

2016. dec. 14. 23:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
A "minden férfi szexmániás, felszínes, perverz disznó" "bármit megdugnának" meg ilyesmik mellett elfér az oldalon.
2016. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Ja oké, akkor egálban vagyunk. :D
2016. dec. 14. 23:13
 3/35 anonim ***** válasza:
85%
Ilyent csak buta vagy a saját sikertelenségüket megmagyarázni próbáló emberek mondanak, felesleges felhúzni magad rajta.
2016. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%

Engem is nagyon zavar.

N22

2016. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%
Ezek előítéletek amik mindig is lesznek. Amíg van ez és van a "minden férfi szexmániás" is addig marad ami van. Ilyen a világ.
2016. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
76%
Van sok ilyen nő de nem mindegyik ilyen. Engem is idegesít ha ilyen durva általánosíást hallok.
2016. dec. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
13%
Annál, aki ilyeneket állít csak az a hülyébb, aki foglalkozik is vele és felidegesíti magát rajta.
2016. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Tudom én... Csak rosszul esik, mert a szüleimre nem számíthattam sokáig, tinikorom óta dolgozom és soha nem használtam / használnék ki senkit pénzért (vagy bármi másért).
2016. dec. 14. 23:29
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
Nekem tényleg csak a pénz kell, de a sajátom. Mondjuk lottóötös. Más pénze nem izgat.
2016. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%

Most képzelheted, hogy én hogy érzem magam, amikor pl kezdeményezek egy lánynál online, de még csak egy normális elutasítást sem képes adni mondván majd biztos én is bunkózom majd, mint mások, miközben soha nem bunkóztam és nem is fogok.


Egyezzünk meg abban, hogy mindkét nemre vannak ilyen megállapítások, amik nem érvényesek minden tagjára, de vannak, akik mégis ezt hiszik, és ez a kivételnek rosszul esik.

2016. dec. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!