Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is rendkívül sértőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is rendkívül sértőnek tartja, amikor valaki azt mondja, hogy minden nőnek csak a pénz kell?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok, könyvelőként mérföldekkel több pénzt keresek, mint a párom eladóként. Őt ez nem zavarja és engem sem. Attól viszont idegrohamot tudnék kapni, amikor valaki beszól, hogy minden nőnek csak a pénz kell. Rettentően bosszant, mert soha életemben nem voltam együtt férfival pénz miatt és nem is lennék! Alapjáraton egy nyugodt ember vagyok, de ha valakitől ezt hallom, neki tudnék menni az illetőnek. Ami a legrosszabb, hogy mindez a sok pénzéhes, dolgozni lusta nő miatt van. Az ilyen nők nem szégyellik magukat? Mást is rettentően zavar ez az általánosítás vagy csak nekem kellene nyugtatót szednem? :)

2016. dec. 14. 23:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

#18


Kicsit mentegetőzésnek/mosdatásnak tűnik ez így. Nem tehetneek róla szegény hölgyek, túl nagy rájuk a kereslet.

2016. dec. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Nem mosdatás, ténymegállapítás. Bárcsak kinéznék úgy, hogy lenne rám kereslet. De ez van. Valakinek dolgoznia is kell.
2016. dec. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Én megértelek amúgy, engem sem támogattak a szüleim és dolgozom több műszakban, a barátommal igazságosan felezünk minden lakásköltséget, soha nem használom ki. Pokoli tud lenni amikor valaki benyögi hogy a nőknek csak a pénz kell közben te meg gürizel reggeltől estig hogy eltartsd magad... Sajna az élet nem igazságos...
2016. dec. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nem nagyon láttam még férfit pénzért lenni nővel. Ha van egy férfi aki jól néz ki és van rá kereslet a nők részéről, akkor inkább kihasználja a nagy keresletet (kúr ahol tud) minthogy leragadjon egy nőnél akinek mondjuk sok pénze van. Sok nő aki viszont jól néz ki hajlamos olyan férfi mellé állni ahol van nyaraló, több autó, nagy ház stb.
2016. dec. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

#24


Azért az ottani "kapcsolatoknál" Abdul gyakori vendég az ágyban mior a férj külföldi úton van...

2016. dec. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
Szerintem elég ritka az olyan nő akinek csak a pénz kell, max a plázacica típus de azok alapjáraton túl hülyék ahhoz hogy dolgozzanak. :D
2016. dec. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy ilyenek bizony a férfiak között is vannak, nem is kevés.
2016. dec. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
66%
"És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy ilyenek bizony a férfiak között is vannak, nem is kevés." - Ez nagyon igaz. Anyám nem volt vonzó nő, de üzletvezető volt és a pénze miatt ragadtak rá a pasik. Szerencsétlen egy csepp álszeretetért hagyta is magát kihasználni...
2016. dec. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
"Pokoli tud lenni amikor valaki benyögi hogy a nőknek csak a pénz kell közben te meg gürizel reggeltől estig hogy eltartsd magad." - Déja vu! :) Volt olyan, hogy egyszerre két helyen dolgoztam, hogy ki tudjam fizetni a mérlegképes könyvelő tanfolyam részletét, közben ne haljak éhen és fedél is legyen a fejem felett.
2016. dec. 15. 01:25
 30/35 anonim ***** válasza:
62%
Értem hogy a büszkeség miatt esik rosszul az általánosítás de a lényeg hoy TE tudod hogy mindent a saját pénzeddel értél el és ez a fontos, sz@rj le mindenkit! :D
2016. dec. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!