Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm féltékeny?

Figyelt kérdés

A barátnőm 21 éves, gyönyörű és még soha nem volt kapcsolata, szűz.

Ettől függetlenül mindig ő vitt bele a hülyeségekbe, amíg gimisek voltunk, de eszméletlenül okos is, tehát unalmasnak sem mondható.

Kettőnk közül én vagyok a hangosabb és merészebb.

Ő szőke, nekem fekete a hajam, mindketten alacsonyak és kerekdedek vagyunk (sportosan), az öltözködésünk is hasonló, nekem talán egyel kihívóbb, kevésbé aktuális divatos.

Mindketten kreatív szakmában vagyunk.

Én 2 éve komoly kapcsolatban vagyok, előtte viszont összevissza randizgattam, kisebb-nagyobb románcok keletkeztek így, amíg ő folyamatosan egyedül ült, és keresett más társaságot. Ajánlottam neki is, hogy nyúljon minden eszközhöz, de félénk.

Szombatonként a barátom is a gimis haverjaival szokott találkozni, szóval csak lányok szoktunk elmenni helyekre, vagy otthon maradunk valamelyikünknél és iszogatunk.

Ha elmegyünk, engem általában megkörnyékeznek, amit hárítok, a barátnőmnek viszont nagyon rosszul tud esni, hogy én smink nélkül, a barátom pólójában és egy kosztumszoknyában vagyok mellette, és őt semmibe veszik. Pedig tudhatná, hogy ez semmit nem jelent, mert a képeskönyvbe illő leszbi barátnőnket is folyamatosan hívogatják meg idősebb férfiak italokra.

Ilyenkor kicsit megsértődik rám, és nem tudom mit kezdjek vele.

Beképzelten hangzana, hogy bocsi, hogy vonzóbbnak találnak nálad, mert ez szerintem nem így van, maximum elérhetőbbnek tűnök.



2016. dec. 15. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig rosszul esik ha valakit háttérbe szorítanak. Inkább ne mondj neki semmit, mivel NEM ÉRTHETED az ő nézőpontját. Nekem is volt "menőarc" haverom, hiába, aki "fent" van nem tudja milyen lent.
2016. dec. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem is kezeltek rongyként elégszer. Csak túlléptem ezen.
2016. dec. 15. 00:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2


Nem mindenkinek megy ez ilyen jól. Van akiől lepereg, mint rólad is. Van ilyen haverom is. Eküldik a rákba, jót röhög, nem érdekli. De engem például bánt az ilyesmi, harmaik ismerősöm meg konkrétan össztörik, ha bántják. Mindenki más, nem vagyunk egyformák.

2016. dec. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bemutatsz a barátnődnek? :D 22/F
2016. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!