Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utasítsak el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsak el egy pasit, hogy ne legyek bunkó vele?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki többször bókol meg udvarol, illetve konkrét ajánlatot tett. Szeretek vele beszélgetni általános dolgokról, de amikor kezd közeledni úgy, kitérek előle. De többet nem akarok tőle, mert barátnője van. Egészen addig bejött, amíg meg nem tudtam, hogy van más nő az életében. Utána egyértelművé vált, hogy így tabu számomra, de ő még továbbra is nyomulna. A dolog szépsége, hogy egy irodába dolgozunk, a barátnője a szomszéd irodaházba. 22 évesek vagyunk.
2016. dec. 15. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ért a szép szóból, nyugodtan lehetsz vele bunkó is. Persze ha a főnököd az illető, akkor nem könnyű a dolog.
2016. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem főnök csak egy kolléga.
2016. dec. 15. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Én őszintén, határozottan, nem bunkón megmondanám, hogy hagyjon békén.

Amúgy végülis mindegy, hogy mit csinálsz, bármelyik megoldásból ki lehet hozni, hogy te vagy a bunkó, ha a srác olyan típus :D

2016. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben megmondom a fiúnak, hogy ne haragudjon, de barátnője van én pedig nem szeretnék belemászni a kapcsolatukba és nem szeretnék tőle semmit és inkább a barátnőjének kellene bókolnia.
2016. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én rengeteg pasival találkoztam aki nem értett a szép szóból és csak próbálkoztak annak ellenére hogy tudatába voltak hogy van párom és nem is viselkedtem félreérthetően. Pl a szembe szomszéd folyton írkalt annak ellenére hogy nekem is párom van és neki is. Mondtam hogy szó sem lehet róla és nem egyszer mondtam neki. Erre ő annyit mondott hogy azt hitte hogy ez nem egyoldalú ( csak azert mert nem voltam paraszt ha leszólított mindig kedvesen válaszoltam és mentem tovább ). Azóta is ki nézek a kukucskálón hogy nehogy össze fussunk.

Néha bunkónak kell lenni az ilyenekkel mert félre értik a szimpla kedvességet és udvariasságot.

2016. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!