Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak félnek az okos nőktől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak félnek az okos nőktől?

Figyelt kérdés
Miért félnek a férfiak az olyan nőktől, akiknek nem üres a fejük? Miért érik be az üresfejű cicababákkal?
2016. dec. 15. 18:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem okoskodóról volt szó, hanem okosról. Ami szerintem nem ugyanaz.
2016. dec. 15. 19:48
 12/20 anonim ***** válasza:
Csak a buta férfiak félnek.
2016. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13%

2 diplomám van. Számítástechnikusként dolgozom Németországban. Az informatikában kizárólag férfi kollégáim voltak. A kivételek akik feltűntek, hamar eltűntek. Hol lehet okos nőre lelni? Mérnökként dolgozol?

Nem akkor nem itt siránkoznál. Te egy BölcsÉsz lehetsz. Inkább még az sem. "Miért érik be az üresfejű cicababákkal?" 1. Szerényebbek. 2. Lelkesebben szopnak.

2016. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok okos, mert nincs 3 diplomám? Szerintem az intelligencia nem a diplomáktól függ. És azért nincs diplomám, mert az anyagi lehetőségeim nem engedik meg, hogy egy 3-5 éves egyetemre menjek. És az, hogy az üresfejűek szerényebbek, azt nem úgy tapasztalom. Csak nekik bármit be lehet mesélni, míg én hamar meglátom, hogyha valami nem stimmel a mesében.
2016. dec. 15. 20:03
 15/20 anonim ***** válasza:
61%

#8


Az a baj, hogy akik neked bejönnek külsőre azok nem az agyi élvonalba tartoznak. A kőagyú gyurmák és a páwa swag menőarcok...

2016. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Árúfeltöltő irigyli a jó testű diplomás "cicababákat" És? Ne iridjkedj! Válogass a veled egy szinten lévő férfiakból.
2016. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
39%
mert élvezkedni akarok,meg jókat nevetni,nem pedig csatázni.
2016. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
"Azért nem vagyok okos, mert nincs 3 diplomám? " Amennyiben lenne nem röhögtetnéd ki itt magad.
2016. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
44%

#14

3 diplomám van, ezekből egy külföldi egyetemen szerzett. Esküszöm inkább összejönnék egy diploma nélküli szakmunkással, akinek megvan a magához való esze, mint egy olyan suttyóval, aki az alapján mond ítéletet, hogy ki melyik tudományágban szerezte a diplomáját.

2016. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Előző! Látta már valaki álmaidon kívül azokat a diplomákat?
2016. dec. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!